n am 15 ani)))))))))))))))))))

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: n am 15 ani)))))))))))))))))))

Post by [VIP]Admir » Tue Feb 12, 2019 1:44 pm

[S]Lorena wrote:ai grijă boss, că te bat smardoii ăștia #tastatură știi ce zic no?
[VIP]Admir wrote:Ziceam si eu... Nu mai fi rau, nu vreau sa am probleme cu voi :lol:
Cel mai dureros lucru e cand te cerți cu ei o perioadă de tine, iar apoi afli ca au 13 ani...

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: n am 15 ani)))))))))))))))))))

Post by [MOD]Lorena » Tue Feb 12, 2019 3:11 pm

da, știu sentimentul :lol:
[VIP]Admir wrote:
[S]Lorena wrote:ai grijă boss, că te bat smardoii ăștia #tastatură știi ce zic no?
[VIP]Admir wrote:Ziceam si eu... Nu mai fi rau, nu vreau sa am probleme cu voi :lol:
Cel mai dureros lucru e cand te cerți cu ei o perioadă de tine, iar apoi afli ca au 13 ani...
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

ala4123456789
Posts: 31

Re: n am 15 ani)))))))))))))))))))

Post by ala4123456789 » Tue Feb 12, 2019 4:56 pm

[S]Lorena wrote:da, știu sentimentul :lol:
da lorena tu nu esi in masura sa vb... la 40 d ani si te comporti ca o adolescenta de 14 si acuma teai ajuns cunosti sentimente mama date drc de aicea

Santal123456
Posts: 80

Re: n am 15 ani)))))))))))))))))))

Post by Santal123456 » Tue Feb 12, 2019 5:01 pm

Vai ce amuzanteuri suntem lorena, nz uit recunosc am 14 ani si? Tie ciuda cumva

E mai mare rusine sa ai 40 si sate joci metin si sa ai relati virtuale cu baieti care leai putea fi mama

Nici nu ma mai mira faptu ca nai copi, deaba ai grija de tn dar sa ai tu grija de cnv, mai ales ca nu muncesti stai pe bani baiatulu aluia

Trezestete la realitate lori daca imi permiteti sava zic asa!

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: n am 15 ani)))))))))))))))))))

Post by [MOD]Lorena » Tue Feb 12, 2019 5:04 pm

imi plac glumele tale de baiat de gradinita. 1 la mana nu am 40 de ani.
2 la mana sunt independenta si fac ce vreau pe banii mei.
3 la mana nu e treaba ta cu cine joc eu metin.
Santal123456 wrote:Vai ce amuzanteuri suntem lorena, nz uit recunosc am 14 ani si? Tie ciuda cumva

E mai mare rusine sa ai 40 si sate joci metin si sa ai relati virtuale cu baieti care leai putea fi mama

Nici nu ma mai mira faptu ca nai copi, deaba ai grija de tn dar sa ai tu grija de cnv, mai ales ca nu muncesti stai pe bani baiatulu aluia

Trezestete la realitate lori daca imi permiteti sava zic asa!
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

ala4123456789
Posts: 31

Re: n am 15 ani)))))))))))))))))))

Post by ala4123456789 » Tue Feb 12, 2019 5:28 pm

[S]Lorena wrote:imi plac glumele tale de baiat de gradinita. 1 la mana nu am 40 de ani.
2 la mana sunt independenta si fac ce vreau pe banii mei.
3 la mana nu e treaba ta cu cine joc eu metin.
Santal123456 wrote:Vai ce amuzanteuri suntem lorena, nz uit recunosc am 14 ani si? Tie ciuda cumva

E mai mare rusine sa ai 40 si sate joci metin si sa ai relati virtuale cu baieti care leai putea fi mama

Nici nu ma mai mira faptu ca nai copi, deaba ai grija de tn dar sa ai tu grija de cnv, mai ales ca nu muncesti stai pe bani baiatulu aluia

Trezestete la realitate lori daca imi permiteti sava zic asa!
tanti lorena maturizativa aveti o varsta totusi

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: n am 15 ani)))))))))))))))))))

Post by [MOD]Lorena » Tue Feb 12, 2019 5:39 pm

omoara-te ,faci un bine
ala4123456789 wrote:
[S]Lorena wrote:imi plac glumele tale de baiat de gradinita. 1 la mana nu am 40 de ani.
2 la mana sunt independenta si fac ce vreau pe banii mei.
3 la mana nu e treaba ta cu cine joc eu metin.
Santal123456 wrote:Vai ce amuzanteuri suntem lorena, nz uit recunosc am 14 ani si? Tie ciuda cumva

E mai mare rusine sa ai 40 si sate joci metin si sa ai relati virtuale cu baieti care leai putea fi mama

Nici nu ma mai mira faptu ca nai copi, deaba ai grija de tn dar sa ai tu grija de cnv, mai ales ca nu muncesti stai pe bani baiatulu aluia

Trezestete la realitate lori daca imi permiteti sava zic asa!
tanti lorena maturizativa aveti o varsta totusi
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Stephannumuare
Posts: 22

Re: n am 15 ani)))))))))))))))))))

Post by Stephannumuare » Tue Feb 12, 2019 7:52 pm

lorena peste 2 3 ani când iese la pensie de vârsta ori acum pe baza de handicap mental o sa adopte un copil de 6 luni și îl pune să își facă caractere de saman sai dea buf pe contul de farm faaa maturizeazate luatear germania an pl ai vaginu ăla cat diabla fruntea de lat la câte pule de germani și arabi ai luat alo anbulanta nu sti sa faci ciorba ce o sa zică soacrata când tu abia ști să aprinzi aragazul și abia sa dai cu matura faaaa
[VIP]Admir wrote:13 ani si o flegma ...
flegma pe clitorisu' lu' mă-ta

Folow pe insta

Santal12345
Posts: 47

Re: n am 15 ani)))))))))))))))))))

Post by Santal12345 » Tue Feb 12, 2019 9:49 pm

doamna lorena, va rog aveti un limbaj civilizat suntem intro comunitate de oameni totusi nu santem in jungla . . . sa vorbiti asa . . . doamne . . .

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: n am 15 ani)))))))))))))))))))

Post by [VIP]Admir » Tue Feb 12, 2019 10:56 pm

Stephannumuare wrote:lorena peste 2 3 ani când iese la pensie de vârsta ori acum pe baza de handicap mental o sa adopte un copil de 6 luni și îl pune să își facă caractere de saman sai dea buf pe contul de farm faaa maturizeazate luatear germania an pl ai vaginu ăla cat diabla fruntea de lat la câte pule de germani și arabi ai luat alo anbulanta nu sti sa faci ciorba ce o sa zică soacrata când tu abia ști să aprinzi aragazul și abia sa dai cu matura faaaa
[VIP]Admir wrote:13 ani si o flegma ...
flegma pe clitorisu' lu' mă-ta

Folow pe insta
Ce clitoris ma... Ce dracu ai ma amărăciune ca tu n-ai văzut păsărică decât în poze. Ba, ba, ba, ba, stai cuminte ca daca ma uit urat la tine pe strada schimbi mersu. Si ce zici mai sus, asa a facut ma-ta cu tine? Ba, eu pun pariu ca Lorena te bate parte in parte. :lol:.

Post Reply