Evenimente Forum

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Locked
User avatar
[VIP]Corina
Posts: 162

Evenimente Forum

Post by [VIP]Corina » Sat Sep 14, 2019 2:51 pm

Bunăă!
Deci, eu am o singură sugestie, puţin vagă dar tot o să zic. Consider că ar trebui să se mai facă evenimente pe forum. Cele pe care le-am văzut eu păreau destul de fun şi interactive, şi mi-ar place să particip şi eu la câteva că n-am avut ocazia =)) Şi prin evenimente mă refer la alea cu memeuri sau cu poze, alea păreau destul de amuzante :D
Din păcate nu am o propunere anume, dar cred că vă descurcaţi voi să găsiţi ceva atractiv, poate legat de halloween sau toamnă idk. Anyway, sper că e o sugestie bună.
Image

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Evenimente Forum

Post by [VIP]Adinna » Tue Sep 17, 2019 5:50 pm

Urmează evenimente pe forum :D
Image

User avatar
[VIP]Corina
Posts: 162

Re: Evenimente Forum

Post by [VIP]Corina » Sat Oct 05, 2019 5:50 pm

Ok, revin cu o idee puţin mai dezvoltată

Deci, mă gândeam la un eveniment legat de vechimea serverului, având în vedere că e de ceva timp şi încă mai sunt jucători care joacă de la început. Nume nu i-am găsit, dar dacă ideea o să fie aprobată, sigur o să găsească cineva un nume potrivit.
Am observat că mai multe evenimente s-au făcut pe formatul acesta, membrii staff dau câteva cuvinte iar participanţii trebuie să compună câteva versuri cu ele şi eventual să adauge niște poze.
Ideea mea fiind legată de vechime, mă gândeam ca aceştia să pună niște poze, noi sau vechi, cu ei şi prietenii lor de pe Steel. De asemenea, să compună niște versuri cu cuvintele Steel, vechime, playeri, prieteni, roşu/galben/albastru, ani (de exemplu). Bineînţeles, cuvintele le poate alege şi cine aprobă acest event.
Am făcut eu un exemplu de 'poezie', dacă e nevoie îl postez şi pe acela aici. Aş vrea ca eventul acesta să se bazeze cât mai mult pe creativitate, ca șansele să câştigi să nu fie influenţate de cunoştinţe sau alte lucruri, deoarece evenimente bazate pe cunoştinţe se fac zilnic şi câştigă aceiaşi 5 playeri (deseori vip sau dn).
Despre premii nu am ce să zic, bănuiesc că asta e decis de altcineva, nu mă bag la subiectul acesta.. Deasemenea, regulile..
Mai mult nu am ce spune, dacă cineva crede că ideea e bună şi ar vrea să mai dau detalii, pm pe joc sau reply aici idk.
Mulțumesc de atenţie, dacă a fost acordată :)
Image

varulusantal123
Posts: 19

Re: Evenimente Forum

Post by varulusantal123 » Mon Oct 14, 2019 9:38 pm

N am stat sa citesc dar oricum venind din partea lu mod corina nu poate fi nik bun deci contra si tc si cos si rog un moderator sa i dea warn poate asa se calmează cu post-urile astea complet inutile si fara rost care au ca scop demigrarea si injosirea forumului cat si a persoanelor care posteaza pe el de aceea rog sa ii dati direct ban nu warn sunt foarte revoltat si ma gandesc sa inaintez o reclamatie d-soarei cu numele mod corina

Rog seriozitatea

User avatar
[VIP]Anne
Posts: 458

Re: Evenimente Forum

Post by [VIP]Anne » Mon Oct 21, 2019 5:02 pm

Evenimente o sa urmeze destule, dar si participantii vrem sa avem pe masura
→ '' #Monoton, simţ uşor, dezinvolt. Un copil pierdut sau mort.
Într-o lume psihopată, dereglată, înnecată.
Într-o artă fără pată, dar la capăt colorată! '' ♥

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Evenimente Forum

Post by [VIP]Adinna » Tue Oct 22, 2019 10:20 am

[MOD]Corina wrote:
Sat Oct 05, 2019 5:50 pm
Ok, revin cu o idee puţin mai dezvoltată

Deci, mă gândeam la un eveniment legat de vechimea serverului, având în vedere că e de ceva timp şi încă mai sunt jucători care joacă de la început. Nume nu i-am găsit, dar dacă ideea o să fie aprobată, sigur o să găsească cineva un nume potrivit.
Am observat că mai multe evenimente s-au făcut pe formatul acesta, membrii staff dau câteva cuvinte iar participanţii trebuie să compună câteva versuri cu ele şi eventual să adauge niște poze.
Ideea mea fiind legată de vechime, mă gândeam ca aceştia să pună niște poze, noi sau vechi, cu ei şi prietenii lor de pe Steel. De asemenea, să compună niște versuri cu cuvintele Steel, vechime, playeri, prieteni, roşu/galben/albastru, ani (de exemplu). Bineînţeles, cuvintele le poate alege şi cine aprobă acest event.
Am făcut eu un exemplu de 'poezie', dacă e nevoie îl postez şi pe acela aici. Aş vrea ca eventul acesta să se bazeze cât mai mult pe creativitate, ca șansele să câştigi să nu fie influenţate de cunoştinţe sau alte lucruri, deoarece evenimente bazate pe cunoştinţe se fac zilnic şi câştigă aceiaşi 5 playeri (deseori vip sau dn).
Despre premii nu am ce să zic, bănuiesc că asta e decis de altcineva, nu mă bag la subiectul acesta.. Deasemenea, regulile..
Mai mult nu am ce spune, dacă cineva crede că ideea e bună şi ar vrea să mai dau detalii, pm pe joc sau reply aici idk.
Mulțumesc de atenţie, dacă a fost acordată :)

eventul a fost compus/scris. mai trebuie aprobat şi probabil postat de Hades!
Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Evenimente Forum

Post by [VIP]Thor » Mon Nov 11, 2019 7:30 pm

[Diva]Anne wrote:
Mon Oct 21, 2019 5:02 pm
Evenimente o sa urmeze destule, dar si participantii vrem sa avem pe masura
Acceptati si participările duble și vor fi participanti pe măsură :lol:

Bananax
Posts: 3

Re: Evenimente Forum

Post by Bananax » Fri Jan 03, 2020 6:51 pm

Ok

User avatar
[VIP]Corina
Posts: 162

Re: Evenimente Forum

Post by [VIP]Corina » Wed Feb 12, 2020 10:22 am

S-au făcut evente pe forum. T/C.
Image

Locked