Propunere

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[LADY]Bella
Posts: 1093
Location: Neverland Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Contact:

Re: Propunere

Post by [LADY]Bella » Sat May 16, 2015 8:26 pm

PRO
Image - Răzv ♥
»»»Iubesc aproapele, da' nu-l iubesc prea tare.
Că-ntr-o zi mă va răni și-am auzit că doare .
[preluat de la Mădă Şmk ]

User avatar
xPretty
Posts: 338
Location: A auzit clopotul, dar nu știe de la ce bisericǎ..

Re: Propunere

Post by xPretty » Sat May 16, 2015 9:50 pm

Pro.
Image
§ The best and most beautiful things in the world cannot be seen or even touched
- they must be felt with the heart.
§

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5884
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Propunere

Post by [GM]Lexx » Sat May 16, 2015 11:45 pm

PRO!!!
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

User avatar
Lawff
Posts: 174

Re: Propunere

Post by Lawff » Sun May 17, 2015 3:15 pm

Au mai fost propuneri de genul...
PRO
Image

User avatar
[LADY]Bella
Posts: 1093
Location: Neverland Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Contact:

Re: Propunere

Post by [LADY]Bella » Fri Jun 05, 2015 4:12 am

Mulţumesc pentru sugestie , eu una o voi lua în considerare !
Imperfecşăn wrote:
+ [hai să mai adaug un argument] dacă toată lumea se mută cu faţa la răspuns , ceilalţi playeri care nu ştiu răspunsul se iau după ei , rămânând în competiţie.
cel mai bun argument .
Image - Răzv ♥
»»»Iubesc aproapele, da' nu-l iubesc prea tare.
Că-ntr-o zi mă va răni și-am auzit că doare .
[preluat de la Mădă Şmk ]

Locked

Return to “Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices”