Nu ştiu ce să zic despre ideea ta Miha, totuşi PRO .
Dany lasă tu ideile astea bune că nu îşi au rostul .
Ă lităl idea.
- [VIP]Adinna
- Posts: 5597
- Location: » la dracu la Mereni
- Contact:
Re: Ă lităl idea.
Taci fată că noi ne luăm [MISS] acolo da ?[Lady]Bia wrote:Nu ştiu ce să zic despre ideea ta Miha, totuşi PRO .
Dany lasă tu ideile astea bune că nu îşi au rostul .

-
[Lady]Bia
Re: Ă lităl idea.
[DIVĂ], te rog[MISS]Adinna wrote:Taci fată că noi ne luăm [MISS] acolo da ?[Lady]Bia wrote:Nu ştiu ce să zic despre ideea ta Miha, totuşi PRO .
Dany lasă tu ideile astea bune că nu îşi au rostul .![]()