Pentru [ADM]Disayer!
Pentru [ADM]Disayer!
Ieri cand miai zis in ca azi il am, ar fi trebuit deja sa-l am, sti tuh la ce ma refer, ai zis ca in ziua urmatoare il am, dar vad ca nu sa intamplat nimic, astept un raspuns de la tine, in legatura de aseara!
Re: Pentru [ADM]Disayer!
A da, [Dn]KeriganX, acuma o sa sti despre ce e vorba!
-
[Lady]Bia
Re: Pentru [ADM]Disayer!
I-am spus eu pe skype, când o să intre pe joc o să îi spun iar. T/C!