Aici sunt topicurile inchise !
    • [Dn]Cupidon

[Dn]Cupidon
      • 18 Vin Aug 03, 2018 2:28 pm

Mesaj #1

numele contului: sunt mai multe deci nu are rost
      numele caraacter; la fel sunt multe
      motiv: furt

vinovatul doreste unban doar pe celalalte conturi nu si pe [Dn]TheRealk
      intrebarea mea: de ce s-a luat ban ip ? eu stiu ca se ia doar jail pe acel caracter...sau ban pe acel cont daca este cazul stiu multi playeri care au furat si au luat ban doar pe acel cont sau doar acel caracter, realk este o cauza mai speciala de asta a luat ban IP sau de ce ?toti stafii cred ca aveti ceva cu el, dar ganditi-va este un player normal care era printre bossii serverului.
      P.S. el nici nu stie ca i-am facut cerere unban, dar i-am facut eu pentru ca se apropie ziua lui si vreau sa ii fac un cadou.
      WHO vreau raspunsul la : de ce a luat ban IP?"eu stiu ca se ia doar pe contul respectiv pentru a nu se putea recupera itemele .
      Refac pana când raspunde WHO in persoana nu prin intermediul altcuiva?sau are WHO ban pe forum si nu stiu eu?
      Who va rog...
      edit: STIU CA NU VA LUA UNBAN DAR DORESC MOTIVUL CONCRET DE LA WHO NU PRIN INTERMEDIUL VOSTRU, WHO POATE SCRIE FRUMOS MORTIVUL SI NU VA MAI DERANJEZ
      Vreau de la who, scrie clar...
    • [VIP]Sophie.

keep it real
      • 52 Dum Apr 22, 2018 12:30 pm

Mesaj #2

Te lupţi cu morile de vânt, nu ştiu câte şanse mai ai să îţi răspundă Who. A răspuns o dată, a clarificat tot, RealK ştie motivul pentru care a fost banat, aşa că nu văd ce alte motive îţi mai trebuie ţie. Nu e singurul care a primit ban IP în urma unui furt, stai liniştit, că văd că eşti foarte revoltat pe tema asta...Şi mi se pare şi normal să se dea IP, până la urmă, dacă ai furat de pe un cont cine zice că nu o să furi şi de pe celalte rămase?

Imagine
    • [Dn]Cupidon

[Dn]Cupidon
      • 18 Vin Aug 03, 2018 2:28 pm

Mesaj #3

[VIP]Sophie. scrie:Te lupţi cu morile de vânt, nu ştiu câte şanse mai ai să îţi răspundă Who. A răspuns o dată, a clarificat tot, RealK ştie motivul pentru care a fost banat, aşa că nu văd ce alte motive îţi mai trebuie ţie. Nu e singurul care a primit ban IP în urma unui furt, stai liniştit, că văd că eşti foarte revoltat pe tema asta...Şi mi se pare şi normal să se dea IP, până la urmă, dacă ai furat de pe un cont cine zice că nu o să furi şi de pe celalte rămase?

stiu mai multe cazuri in care sa furat si s-a luat doar ban pe contul respectiv, sau s-a furat mult si s-a luat ban IP si dupa s-a luat unban, deci ..................................................
    • jake

jake
      • 365 Mar Ian 16, 2018 9:36 pm

Mesaj #4

[Dn]Cupidon scrie:
      [VIP]Sophie. scrie:Te lupţi cu morile de vânt, nu ştiu câte şanse mai ai să îţi răspundă Who. A răspuns o dată, a clarificat tot, RealK ştie motivul pentru care a fost banat, aşa că nu văd ce alte motive îţi mai trebuie ţie. Nu e singurul care a primit ban IP în urma unui furt, stai liniştit, că văd că eşti foarte revoltat pe tema asta...Şi mi se pare şi normal să se dea IP, până la urmă, dacă ai furat de pe un cont cine zice că nu o să furi şi de pe celalte rămase?

stiu mai multe cazuri in care sa furat si s-a luat doar ban pe contul respectiv, sau s-a furat mult si s-a luat ban IP si dupa s-a luat unban, deci ..................................................

n auzi prostule ca pe langa ca a furat si ca a injurat serverul si ca a facut reclama la alte servere pe forum si pe joc a amenintat srv???

Cine este online?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

Permisiunile mele aici:

Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Translation/Traducere: phpBB România