Aici sunt topicurile inchise !
    • [Dn]Cupidon

[Dn]Cupidon
      • 38 Vin Aug 03, 2018 4:28 pm

Mesaj #1

numele contului: sunt mai multe deci nu are rost
      numele caraacter; la fel sunt multe
      motiv: furt

vinovatul doreste unban doar pe celalalte conturi nu si pe [Dn]TheRealk
      intrebarea mea: de ce s-a luat ban ip ? eu stiu ca se ia doar jail pe acel caracter...sau ban pe acel cont daca este cazul stiu multi playeri care au furat si au luat ban doar pe acel cont sau doar acel caracter, realk este o cauza mai speciala de asta a luat ban IP sau de ce ?toti stafii cred ca aveti ceva cu el, dar ganditi-va este un player normal care era printre bossii serverului.
      P.S. el nici nu stie ca i-am facut cerere unban, dar i-am facut eu pentru ca se apropie ziua lui si vreau sa ii fac un cadou.
      WHO vreau raspunsul la : de ce a luat ban IP?"eu stiu ca se ia doar pe contul respectiv pentru a nu se putea recupera itemele .
      Refac pana când raspunde WHO in persoana nu prin intermediul altcuiva?sau are WHO ban pe forum si nu stiu eu?
      Who va rog...
      edit: STIU CA NU VA LUA UNBAN DAR DORESC MOTIVUL CONCRET DE LA WHO NU PRIN INTERMEDIUL VOSTRU, WHO POATE SCRIE FRUMOS MORTIVUL SI NU VA MAI DERANJEZ
      Vreau de la who, scrie clar...
      cer sa nu fie pusa cererea la rezolvate pana cand nu raspunde who..

Crezut ca ai scapat who ?:))))))))))))))))))))))))))))))))))
      viewtopic.php?f=58&t=28000 AM CERUT CEVA CARE NU A FOST RESPECTAT, WHO NU FACI NIMIC ? VR SA MA CAC PE FATA TA DE BOU IMPUTIT ?AM FACUT ACEST TOPIC DE 187264925834520978345 DE ORI, ESTI ATAT DE LENES INCAT SA NU RASPUNZI LA NICI UNUL, SI SA NU CITESTI ACEL NUMAR ?BAI NESIMTITULE, CHIAR ASA ? NU ITI ESTE DELOC RUSINE ?VR SA FACI PARTE SIN STAFFUL M2S ?EU CRED CA DOAR FIFTY AR TREBUI SA FIE, AVAND IN VEDERE CA TU INTR-UN FEL TE CACI PE FATA NOASTRA SI DOAR NE IEI BANII, BOULE
      Rog frumos cel/cea care da t/c + mutata cererea la rezlvate sa zica si aici (handicapsatu'/handicaapsata)
    • ala1234

ala1234
      • 269 Joi Apr 27, 2017 10:07 am

Mesaj #3

[VIP]Lexx scrie:Nu-i nimic, că data viitoare ajunge direct la coș! :evil:

mars in morti mati ipocritule
    • [VIP]Admir

[VIP]Admir
      • 2285 Lun Iul 25, 2016 10:58 pm

Mesaj #4

Nu boss. Esti informat gresit. Obligatoriu se baneaza contul cu care s-a furat. Pe langa se baneaza si conturile pe care sunt moduri. Sper ca deduci si tu singur de ce se face asa.
      Ca sa nu stea sa se mai caute moduri pe conturi, sau conturi cu moduri cum ti-e tie mai usor sa înțelegi, se da ban IP.
      Da exista si cazuri in care s-a banat doar contul cu care a furat. Dar nu contul a fost mai special sau metoda de furt, ci persoana din spatele contului. Frate daca tu în 2 ani de activitate ai fost doar un hater, un ipocrit, un nerecunoscator. E logic ca primesti pedeapsa maximă.
      Si in caz ca nu stii, mereu o sa aiba cineva grija sa il informeze pe Fifty cu toate prostiile pe care le vorbiti voi pe chat si pe urma va mirati de ce nu mai primiți unban.
      Contra!
    • Marius.

[VIP]Marius
      • 237 Vin Apr 28, 2017 1:01 am

Mesaj #5

[VIP]Admir scrie:Nu boss. Esti informat gresit. Obligatoriu se baneaza contul cu care s-a furat. Pe langa se baneaza si conturile pe care sunt moduri. Sper ca deduci si tu singur de ce se face asa.
      Ca sa nu stea sa se mai caute moduri pe conturi, sau conturi cu moduri cum ti-e tie mai usor sa înțelegi, se da ban IP.
      Da exista si cazuri in care s-a banat doar contul cu care a furat. Dar nu contul a fost mai special sau metoda de furt, ci persoana din spatele contului. Frate daca tu în 2 ani de activitate ai fost doar un hater, un ipocrit, un nerecunoscator. E logic ca primesti pedeapsa maximă.
      Si in caz ca nu stii, mereu o sa aiba cineva grija sa il informeze pe Fifty cu toate prostiile pe care le vorbiti voi pe chat si pe urma va mirati de ce nu mai primiți unban.
      Contra!

Admire te cam contrazic, in regulament scrie destul de CLAR !
      Cu toate că acum e altfel de regulament dar ar trebui schimbat ca să vadă toată lumea că pentru FURT se dă ban ori ban IP.
      Ce pot să zic? CONTRA Și eu la rândul meu am primit contra să nu mai joc pe server, dar uite că nu m-a interesat si incă mă joc pe Metin2 Steel.

a. Membrii STAFF NU răspund de itemele pierdute/imprumutate/furate !
      b. Nu va împărţiţi conturile cu: iubita/sora/cel mai bun prieten/vecinu/etc. !
      c. Nu va împrumutaţi iteme mod cu: iubita/sora/cel mai bun prieten/vecinu /etc. !
      Indiferent că aveţi cont de player sau cu grad, deoarece nu le mai puteti recupera nici itemele nici conturile !
      *TOT CE FACETI AFCETI PE RASPUNDEREA VOASTRA !

Imagine
    • [VIP]Admir

[VIP]Admir
      • 2285 Lun Iul 25, 2016 10:58 pm

Mesaj #6

Marius. scrie:
      [VIP]Admir scrie:Nu boss. Esti informat gresit. Obligatoriu se baneaza contul cu care s-a furat. Pe langa se baneaza si conturile pe care sunt moduri. Sper ca deduci si tu singur de ce se face asa.
      Contra!

Admire te cam contrazic, in regulament scrie destul de CLAR !
      Cu toate că acum e altfel de regulament dar ar trebui schimbat ca să vadă toată lumea că pentru FURT se dă ban ori ban IP.
      Ce pot să zic? CONTRA Și eu la rândul meu am primit contra să nu mai joc pe server, dar uite că nu m-a interesat si incă mă joc pe Metin2 Steel.

a. Membrii STAFF NU răspund de itemele pierdute/imprumutate/furate !
      b. Nu va împărţiţi conturile cu: iubita/sora/cel mai bun prieten/vecinu/etc. !
      c. Nu va împrumutaţi iteme mod cu: iubita/sora/cel mai bun prieten/vecinu /etc. !
      Indiferent că aveţi cont de player sau cu grad, deoarece nu le mai puteti recupera nici itemele nici conturile !
      *TOT CE FACETI AFCETI PE RASPUNDEREA VOASTRA !

Scrie sau nu scrie nu conteaza asta. Ideea este depinde de persoana care fura. Nu de act în sine.
    • ala1234

ala1234
      • 269 Joi Apr 27, 2017 10:07 am

Mesaj #7

cand vad niste oameni asa prosti ca tn si ca lex ma marius imi vine sami pun capat zilelor
    • Marius.

[VIP]Marius
      • 237 Vin Apr 28, 2017 1:01 am

Mesaj #9

[VIP]Lexx scrie:Ai face un bine tuturor...

Bine zici ;)

Imagine
    • santal123

santal123
      • 154 Vin Aug 24, 2018 9:54 pm

Mesaj #10

ala1234 scrie:cand vad niste oameni asa prosti ca tn si ca lex ma marius imi vine sami pun capat zilelor

Imagineazatil pe lex tata asta la ce minte are o sasi puna copi sa se aboneze la canalu lui si o ssi puna sa participe la evente

Cine este online?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 0 vizitatori

Permisiunile mele aici:

Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Translation/Traducere: phpBB România