Toate topicurile inchise se afla aici !
    • Rahos

Rahos
      • 10 Lun Feb 19, 2018 4:18 pm

Mesaj #1

► Numele tău de caracter: zBuffers
      ► Nume vinovat : [SA]Mistic
      ► Motivul reclamaţiei: Am ramas 2 la OX, ne-a pus pe linie, fara "fente", "ne mutam la 10 secunde". Cel cu care am ramas, la 2 runde a incercat sa fenteze, incercand sa se mute pe O (Cand raspunsul era X) si nu a primit kick. Dupa care am primit eu fara nici un motiv, raspuns corect X, m-am mutat direct pe X.
      ► Dovada : Sa o puna el, e obligat sa inregistreze evenimentele.
    • Mistic

I came like a king, now i'm a legend.
      • 296 Mar Iun 13, 2017 11:26 am

Mesaj #2

Nu ai primit nici un kick de la ox, se poate verifica, pe zBuffers nu s-a aplicat nici o comanda de la mine ;).

"Sunteți lame de Orbit echivalența restului, nu vă gust că tre' să vă scuip.. ce finețe a gestului."
    • Rahos

Rahos
      • 10 Lun Feb 19, 2018 4:18 pm

Mesaj #3

[SA]Mistic scrie:Nu ai primit nici un kick de la ox, se poate verifica, pe zBuffers nu s-a aplicat nici o comanda de la mine ;).

S-a aplicat o comanda, ori /dc ori /tr. Daca nu a fost de la tine, reclamatia e nula in ceea ce te priveste pe tine dar ramane activa pentru cel care a folosit comenzi pe mine.
    • Mistic

I came like a king, now i'm a legend.
      • 296 Mar Iun 13, 2017 11:26 am

Mesaj #4

Rahos scrie:
      [SA]Mistic scrie:Nu ai primit nici un kick de la ox, se poate verifica, pe zBuffers nu s-a aplicat nici o comanda de la mine ;).

S-a aplicat o comanda, ori /dc ori /tr. Daca nu a fost de la tine, reclamatia e nula in ceea ce te priveste pe tine dar ramane activa pentru cel care a folosit comenzi pe mine.

Ramane, activa. Eu nu ti-am dat nimic :))

"Sunteți lame de Orbit echivalența restului, nu vă gust că tre' să vă scuip.. ce finețe a gestului."
    • [S]Hades

Hades
      • 1731 Joi Aug 03, 2017 8:42 pm

Mesaj #5

nu ai primit kick anu asta!

Imagine

Cine este online?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

Permisiunile mele aici:

Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Translation/Traducere: phpBB România