Daca iti stii e-mailul si numele contului , poti da resetare de pe site si iti vine o noua parola prin mail gen
h3kuf8ks ' , a fost un exemplu .
Search found 26 matches
- Thu Jan 08, 2015 1:25 pm
- Forum: Probleme si Intrebari - Problems and Questions
- Topic: Ajutor
- Replies: 4
- Views: 1825
- Wed Jan 07, 2015 11:41 pm
- Forum: Probleme si Intrebari - Problems and Questions
- Topic: mapa de lv 200
- Replies: 5
- Views: 2606
Re: mapa de lv 200
Campul cu serpi exista si acum. Daca te duci in mapa de 200 si intri printr-un portal pe acolo , ajungi fix in campul cu serpi, am fost eu acolo acum cateva zile .
- Wed Jan 07, 2015 9:53 pm
- Forum: Comert iteme
- Topic: Iteme de vanzare.
- Replies: 4
- Views: 2507
Re: Iteme de vanzare.
Stiu, stiu .[MOD]Adinna wrote:Adevăratu' set sura nu se face cu valoare atac magic . ;3 Doar o opinie ;s . Ca să ştie ceilalţi .
- Wed Jan 07, 2015 2:01 pm
- Forum: Raportare Bug - Bug Raport
- Topic: Whăt ă făc !:))))))))))))
- Replies: 3
- Views: 2279
Re: Whăt ă făc !:))))))))))))
Da , asa se intampla , iar multi playeri sunt foarte naivi si cred ca este mod spart , am dat un asemenea item pe un cod 50 perfect. 
- Wed Jan 07, 2015 2:00 pm
- Forum: Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices
- Topic: Ă lităl idea.
- Replies: 24
- Views: 10952
Re: Ă lităl idea.
PRO !!
- Wed Jan 07, 2015 1:09 am
- Forum: Comert iteme
- Topic: Iteme de vanzare.
- Replies: 4
- Views: 2507
Iteme de vanzare.
Bine ati venit la topicul cu itemele mele de vanzare. Am ales sa pun ce am eu de vanzare aici deoarece a inceput scoala si nu prea mai am asa de mult timp sa intru pe metin , gen teme , meditatii , etc. Sa incepem: 1. Lumina+0 sura 100 http://s23.postimg.org/5vqbobpp7/Lumina_jpg.jpg 2. Papuci 100 co...
- Wed Jan 07, 2015 12:58 am
- Forum: Comert iteme
- Topic: Caut MOD ARMURA 100%
- Replies: 3
- Views: 2629
Re: Caut MOD ARMURA 100%
Ce faci ma tu cu alea ? =)))) , si mai dai si pe 100 ?
- Mon Jan 05, 2015 8:44 pm
- Forum: Raportare Bug - Bug Raport
- Topic: Bug la Inchisoare!
- Replies: 3
- Views: 3012
- Mon Jan 05, 2015 2:07 pm
- Forum: Discutii Libere
- Topic: Asa zisele " Buguri "
- Replies: 19
- Views: 9658
Re: Asa zisele " Buguri "
Valoarea atacului poate sa faca si bug daca esti ninja si ai prea multa , numai dai dmg pe otrava
- Mon Jan 05, 2015 1:01 pm
- Forum: Raportare Bug - Bug Raport
- Topic: Caractere Invizibile.
- Replies: 6
- Views: 2887
Re: Caractere Invizibile.
Daca iti apare asa , inseamna ca ti-a fost sters caracterul din Navicat pentru ca ai facut ceva grav .