Search found 10 matches

by [VIP]Sony
Sat Jul 26, 2014 12:11 am
Forum: Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices
Topic: Evoluţii iteme. -prezentare-
Replies: 36
Views: 19171

Re: Evoluţii iteme. -prezentare-

Sunt Pro , doar ca as veni cu o sugestie , sa pui un background , ceva gen abstract , sau .. -> http://www.hdwallpapers.in/walls/abstract_color_background_picture_8016-wide.jpg http://th00.deviantart.net/fs71/PRE/f/2013/045/1/d/__metin2___youtube_background_for_xplushak_xx_by_kenstic-d5uph3m.png ht...
by [VIP]Sony
Fri Jul 25, 2014 3:16 am
Forum: Raportare Bug - Bug Raport
Topic: Bug caracter / breasla .
Replies: 12
Views: 9193

Re: Bug caracter / breasla .

Nu`i asa de usor sa repari un bug daca il repara pe ala o sa apara altu , nu`i nimic stabil sau poate mai e o solutie daca ti neaparat sa se repare bugu , da rr la conturi si ia navigatu de la 0 si Bum so reparat ...sau poate gresesc eu cine stie =]]. Ce nebun esti tu ma , da-I rr la conturi :))) ,...
by [VIP]Sony
Fri Jul 25, 2014 12:05 am
Forum: Raportare Bug - Bug Raport
Topic: Bug caracter / breasla .
Replies: 12
Views: 9193

Re: Bug caracter / breasla .

[VIP]Johnny wrote:Si ma rog cum vrei sa-si faca alt caracter daca are VIP ?:)). Si cum sa renunt eu la Stricatura mea?:(
Ps: Am acelasi bug :))
Așa e , știu că nu-i ușor să reparați un bug , dar se poate ..
by [VIP]Sony
Wed Jul 23, 2014 2:35 pm
Forum: Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices
Topic: Ăă.. Stuffs.
Replies: 20
Views: 9035

Re: Ăă.. Stuffs.

Mi-e lene să citesc tot , PRO!
Ce-a mai bună aia cu avatarele 8-) .
by [VIP]Sony
Tue Jul 22, 2014 12:46 am
Forum: Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices
Topic: Metin2Steel un nou inceput
Replies: 6
Views: 4469

Re: Metin2Stell un nou inceput

Nu descarcati nimic , poate e keylogger !!
Daca tot ai modificat imaginea , de ce n-o pui cu [img]LINK[/img] ?
by [VIP]Sony
Mon Jul 21, 2014 12:53 am
Forum: Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices
Topic: Sugestie pentru Server.
Replies: 14
Views: 6322

Re: Sugestie pentru Server.

Și tu la fel de arogant , ai crescut în coceni ? ori ai scame-n sânge . Eu nu te-am facut pe tine prost , oricum ești , dar am zis să nu fiu mârlan .
by [VIP]Sony
Sun Jul 20, 2014 8:53 pm
Forum: Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices
Topic: Sugestie pentru Server.
Replies: 14
Views: 6322

Re: Sugestie pentru Server.

Imi place ideia! :)) Sincer dar nu e deloc corect ce ai zis... Un om care sa ucreze foarte bine in 3D fara sa imi faca bug in server_attr costa cam mult intre 3000-4000euro .. Infine se spune ca romanu este bun la toate dar nimic nu face bine... Sa mai spunem ca de unu singur am facut tot ce este p...
by [VIP]Sony
Sun Jul 20, 2014 4:23 pm
Forum: Probleme si Intrebari - Problems and Questions
Topic: Parola depozit
Replies: 2
Views: 2382

Re: Parola depozit

Decat Bogdan poate face ceva ..
by [VIP]Sony
Sun Jul 20, 2014 2:54 pm
Forum: Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices
Topic: Sugestie pentru Server.
Replies: 14
Views: 6322

Re: Sugestie pentru Server.

Ușor de spus , greu de făcut .
Dodele nu suntem pe sa-mp să facem mapa în "map editor" .. :lol:
Oricum PRO. Server-ul are nevoie de ceva în plus să atragă playerii .
by [VIP]Sony
Sat Jul 19, 2014 8:04 pm
Forum: Raportare Bug - Bug Raport
Topic: Bug caracter / breasla .
Replies: 12
Views: 9193

Bug caracter / breasla .

► Nume tau de caracter: [VIP]metin2steel ► Denumire Bug : Bug breasla ► Manifestare Bug: Nu pot intra in nici o breasla , nu pot face nici una imi apare ca a fost creata cu succes dar nu apare deasupra numelui , daca incerc s-o fac din nou scrie ca exista deja numele .. ► Dovada : http://www.imgz.ro...

Go to advanced search