Hmmm mai era un prost pe aici care posta cam aceleași lucruri. Tu cu ce ești mai bun ca el? Și ce încerci să arăți? Poi băi nenea Thor, baiatul e smecher, e bazat, ma tot cauta pe joc si zice ca is anorexi/bulangiu/urat etc si sa-l sun pe web ca el e frumos. Am evitat de 2-3 ori dar nerviii mei nu'...