Bug caracter / breasla .

Raporteaza un bug si noi vom incerca sa fixam problema ! Multumim .
[VIP]Sony
Posts: 17

Bug caracter / breasla .

Post by [VIP]Sony » Sat Jul 19, 2014 8:04 pm

► Nume tau de caracter: [VIP]metin2steel
► Denumire Bug : Bug breasla
► Manifestare Bug: Nu pot intra in nici o breasla , nu pot face nici una imi apare ca a fost creata cu succes dar nu apare deasupra numelui , daca incerc s-o fac din nou scrie ca exista deja numele ..
► Dovada : http://www.imgz.ro/i/1405781691-1.jpg
http://www.imgz.ro/i/1405781773-2.jpg
http://www.imgz.ro/i/1405781908-3.jpg
► Gravitatea Bug-ului: Habar n-am e destul de grav , bug-ul a aparut dupa ce s-a spart o breasla din baza de date , toti membrii care erau in ea au bug-ul .
► Remediere(daca sti): Nu stiu :-s .
Image
Image

User avatar
[ADM]Disayer
Posts: 875
Location: hawaii
Contact:

Re: Bug caracter / breasla .

Post by [ADM]Disayer » Sat Jul 19, 2014 11:14 pm

Cred ca va trebui sa'ti faci alt caracter ..
★Regulile sunt facute pt binele vostru,daca voi nu vreti sa le respectati★
→Noi nu va obligam,dar suportati consecintele !

Image

Image

[VIP]Azazel
Posts: 113

Re: Bug caracter / breasla .

Post by [VIP]Azazel » Sun Jul 20, 2014 2:18 am

In bresla in care ai fost ultima data a spart-o un GM cum ar fi ADM sau Owner si ai bug la caracter, daca sar umbla la caracteru tau poate ar merge sa-ti remedieze problema, asta depinde de GM.

Bafta!!!
Image
Mai injurat? Se mai intampla...
Mai barfit? Asta e trec peste...
Mai tradat? Te-am dat drq :*

[VIP]SMOKE
Posts: 90

Re: Bug caracter / breasla .

Post by [VIP]SMOKE » Sun Jul 20, 2014 8:38 am

Am avut mai multi caracter in breasla aia si la fel avem acelasi bug.acum 2 ani cand s-a schimbat primul client tin minte ca aveam toti problema asta si s-a rezolvat dar dupa mult timp

User avatar
[VIP]Anesthesia
Posts: 134
Location: Don't quit.
Contact:

Re: Bug caracter / breasla .

Post by [VIP]Anesthesia » Thu Jul 24, 2014 6:58 am

[VIP]SMOKE wrote:Am avut mai multi caracter in breasla aia si la fel avem acelasi bug.acum 2 ani cand s-a schimbat primul client tin minte ca aveam toti problema asta si s-a rezolvat dar dupa mult timp
Atunci a fost altceva.. Chit ca aveai breasla sau nu, toate caracterele au prins BUG-ul, si nu era vorba ca-ti faceai breasla si nu aparea, era chestia ca nu te mai lasa sa intri in nici o breasla. :D

[VIP]Johnny
Posts: 207

Re: Bug caracter / breasla .

Post by [VIP]Johnny » Thu Jul 24, 2014 8:56 pm

Si ma rog cum vrei sa-si faca alt caracter daca are VIP ?:)). Si cum sa renunt eu la Stricatura mea?:(
Ps: Am acelasi bug :))
Image
Image

[VIP]Sony
Posts: 17

Re: Bug caracter / breasla .

Post by [VIP]Sony » Fri Jul 25, 2014 12:05 am

[VIP]Johnny wrote:Si ma rog cum vrei sa-si faca alt caracter daca are VIP ?:)). Si cum sa renunt eu la Stricatura mea?:(
Ps: Am acelasi bug :))
Așa e , știu că nu-i ușor să reparați un bug , dar se poate ..
Image
Image

User avatar
oSurv1vaL
Posts: 246

Re: Bug caracter / breasla .

Post by oSurv1vaL » Fri Jul 25, 2014 12:23 am

Nu`i asa de usor sa repari un bug daca il repara pe ala o sa apara altu , nu`i nimic stabil sau poate mai e o solutie daca ti neaparat sa se repare bugu , da rr la conturi si ia navigatu de la 0 si Bum so reparat ...sau poate gresesc eu cine stie =]].
Image

[VIP]Sony
Posts: 17

Re: Bug caracter / breasla .

Post by [VIP]Sony » Fri Jul 25, 2014 3:16 am

oSurv1vaL wrote:Nu`i asa de usor sa repari un bug daca il repara pe ala o sa apara altu , nu`i nimic stabil sau poate mai e o solutie daca ti neaparat sa se repare bugu , da rr la conturi si ia navigatu de la 0 si Bum so reparat ...sau poate gresesc eu cine stie =]].
Ce nebun esti tu ma , da-I rr la conturi :))) , om prost daca dai rr la conturi pa playeri
Image
Image

User avatar
oSurv1vaL
Posts: 246

Re: Bug caracter / breasla .

Post by oSurv1vaL » Fri Jul 25, 2014 1:27 pm

Ti`am spus o metoda pe care se poate rezolva bugu .Deaia nici nu o sa`l rezolve :)) .
Image

Locked