Page 1 of 1

Bug la Inchisoare!

Posted: Mon Jan 05, 2015 8:28 pm
by Broh,Nu ma bag Man
► Nume tau de caracter: BroForce
► Denumire Bug : Nu cred ca are , dar am sa ii spun - Teleportus Blocatus in Vizitatus Inchisoris (TBVI) :)
► Manifestare Bug: Te duci Map 1 , Red , Dai pe Gardianu Central , Dai viziteaza inchisoarea , Si te blochezi , Dragut nu? :mrgreen:
► Dovada : http://www.girlshare.ro/34296429.2
► Gravitatea Bug-ului: Grav man , pai cum sa ramai blocat in inchisoare , poate te violeaza cineva. :lol:
► Remediere(daca sti): Nu ma bag ,Man! 8-)

Re: Bug la Inchisoare!

Posted: Mon Jan 05, 2015 8:44 pm
by TasTy
www.postimg.org ~> sa nu descarcam noi :!: :!:

Re: Bug la Inchisoare!

Posted: Mon Jan 05, 2015 9:08 pm
by Broh,Nu ma bag Man
http://postimg.org/image/49sov3wc3/

Uiti acili șa mă imaginea cum trebuiește! :lol:

Re: Bug la Inchisoare!

Posted: Mon Jan 05, 2015 11:15 pm
by [GM]SilenT
Playeri nu o sa mai poata sa viziteze inchisoarea .
T/C