Page 1 of 1

Pentru [ADM]Disayer!

Posted: Sat Aug 29, 2015 8:29 pm
by gbstef21
Ieri cand miai zis in ca azi il am, ar fi trebuit deja sa-l am, sti tuh la ce ma refer, ai zis ca in ziua urmatoare il am, dar vad ca nu sa intamplat nimic, astept un raspuns de la tine, in legatura de aseara!

Re: Pentru [ADM]Disayer!

Posted: Sat Aug 29, 2015 8:33 pm
by gbstef21
A da, [Dn]KeriganX, acuma o sa sti despre ce e vorba!

Re: Pentru [ADM]Disayer!

Posted: Sat Aug 29, 2015 8:49 pm
by [Lady]Bia
I-am spus eu pe skype, când o să intre pe joc o să îi spun iar. T/C!