Page 1 of 1
Am uitat parola depozit
Posted: Fri Aug 22, 2014 2:20 pm
by amx
Salut am o problema am uitat parola de la depozit si am facut o donare acum cateva luni si mi-am bagat toate modurile in depozit ca ma lasasem de metin acum m-am apucat iar de metin dar nu mai,imi amintesc parola sa-mi pot lua itemele .
NUME CARACTER : W0lveriNee
EMAIL :
alexw_97@yahoo.com
Re: Am uitat parola depozit
Posted: Mon Aug 25, 2014 11:46 pm
by [VIP]Seba.
Trebe sa lasi id de la cont,nu numele de la caracter..
Re: Am uitat parola depozit
Posted: Tue Aug 26, 2014 3:12 am
by jack1999
Saulut , am si eu o problema cu parola de la dep nu imi mai merge si as vrea sa o schimb in 000000
Id cont : valkar
Nume caracter : EnjoySmile
Re: Am uitat parola depozit
Posted: Tue Aug 26, 2014 12:16 pm
by joker1
Am uitat parola de la depozit de cauza ca mia sa stricat calculatorulo o perioada de timp si vreau sa ma reacpuc de Metin2Steel si nu mai stiu paorla si as vrea sa fie parola de la dep
000000
ID cont:warbos
E-mail:
adrian_vara@yahoo.co.uk
Nume cracter:XoXsuperXoX
va multumesc frumos
Re: Am uitat parola depozit
Posted: Sun Nov 23, 2014 2:10 am
by [Lady]Bia
O sa fie pus pe site cand se va schimba site-ul si o ve'ti schimba singuri !
T/C!