Page 1 of 4
➸ FARMER yang [ refăcut ] ✔✔
Posted: Fri Mar 11, 2016 8:44 pm
by [Diva]Diabla
Ei bine , cum spuneam şi în topicurile anterioare am găsit o posibilitate de a bloca experienţa în v5 pentru a acumula cât mai mult yang .
☆ Ce aveţi nevoie ?
★ Un set foarte bun PVM , vă las mai jos şi sugestii , sper să vă ajute :
viewtopic.php?f=8&t=8925
viewtopic.php?f=8&t=8923
viewtopic.php?f=8&t=8918
★ LVL 100-109
★ Un inel al experienţei
Cu toate acestea mergeţi v5 şi farmaţi , yang-ul o să crească iar experienţă o să fie mereu 00.00% , o să revin şi cu un tutorial video.
❥ Have fun ;3
https://www.youtube.com/watch?v=i8KrHGIqI6c
Re: ➸ FARMER yang [ refăcut ] ✔✔
Posted: Fri Mar 11, 2016 9:00 pm
by [GM]Lexx
Am să testez si revin cu impresii.
Re: ➸ FARMER yang [ refăcut ] ✔✔
Posted: Fri Mar 11, 2016 9:02 pm
by [Diva]Diabla
UbisoftXD wrote:Am să testez si revin cu impresii.
te aştept
Re: ➸ FARMER yang [ refăcut ] ✔✔
Posted: Sat Mar 12, 2016 12:24 am
by Pr0T0TypE43
Foarte frumos ..

Re: ➸ FARMER yang [ refăcut ] ✔✔
Posted: Sat Mar 12, 2016 12:25 am
by [MOD]Lorena
Frumos, mulţumim, este foarte util.
Re: ➸ FARMER yang [ refăcut ] ✔✔
Posted: Sat Mar 12, 2016 4:11 pm
by [Diva]Diabla
cu mare drag ❤❤
Re: ➸ FARMER yang [ refăcut ] ✔✔
Posted: Sat Mar 12, 2016 4:14 pm
by Miha ✌
Şi p-ăsta l-a şters Moby?
Re: ➸ FARMER yang [ refăcut ] ✔✔
Posted: Sat Mar 12, 2016 5:33 pm
by [Diva]Diabla
Miha ✌ wrote:Şi p-ăsta l-a şters Moby?
Eu am înțeles , nu-i bai
Re: ➸ FARMER yang [ refăcut ] ✔✔
Posted: Mon Mar 14, 2016 4:53 pm
by [GM]Lexx
Am testat și funcționează de minune!
Mulțumim frumos!
Re: ➸ FARMER yang [ refăcut ] ✔✔
Posted: Mon Mar 14, 2016 7:44 pm
by [Diva]Diabla
UbisoftXD wrote:Am testat și funcționează de minune!
Mă bucur mult !