Page 1 of 4

➸ FARMER yang [ refăcut ] ✔✔

Posted: Fri Mar 11, 2016 8:44 pm
by [Diva]Diabla
Image
Ei bine , cum spuneam şi în topicurile anterioare am găsit o posibilitate de a bloca experienţa în v5 pentru a acumula cât mai mult yang .

☆ Ce aveţi nevoie ?

★ Un set foarte bun PVM , vă las mai jos şi sugestii , sper să vă ajute :
:arrow: viewtopic.php?f=8&t=8925
:arrow: viewtopic.php?f=8&t=8923
:arrow: viewtopic.php?f=8&t=8918

★ LVL 100-109

★ Un inel al experienţei

Cu toate acestea mergeţi v5 şi farmaţi , yang-ul o să crească iar experienţă o să fie mereu 00.00% , o să revin şi cu un tutorial video.

❥ Have fun ;3


https://www.youtube.com/watch?v=i8KrHGIqI6c

Re: ➸ FARMER yang [ refăcut ] ✔✔

Posted: Fri Mar 11, 2016 9:00 pm
by [GM]Lexx
Am să testez si revin cu impresii.

Re: ➸ FARMER yang [ refăcut ] ✔✔

Posted: Fri Mar 11, 2016 9:02 pm
by [Diva]Diabla
UbisoftXD wrote:Am să testez si revin cu impresii.
te aştept :mrgreen:

Re: ➸ FARMER yang [ refăcut ] ✔✔

Posted: Sat Mar 12, 2016 12:24 am
by Pr0T0TypE43
Foarte frumos .. 8-) :)

Re: ➸ FARMER yang [ refăcut ] ✔✔

Posted: Sat Mar 12, 2016 12:25 am
by [MOD]Lorena
Frumos, mulţumim, este foarte util.

Re: ➸ FARMER yang [ refăcut ] ✔✔

Posted: Sat Mar 12, 2016 4:11 pm
by [Diva]Diabla
cu mare drag ❤❤

Re: ➸ FARMER yang [ refăcut ] ✔✔

Posted: Sat Mar 12, 2016 4:14 pm
by Miha ✌
Şi p-ăsta l-a şters Moby?

Re: ➸ FARMER yang [ refăcut ] ✔✔

Posted: Sat Mar 12, 2016 5:33 pm
by [Diva]Diabla
Miha ✌ wrote:Şi p-ăsta l-a şters Moby?
Eu am înțeles , nu-i bai

Re: ➸ FARMER yang [ refăcut ] ✔✔

Posted: Mon Mar 14, 2016 4:53 pm
by [GM]Lexx
Am testat și funcționează de minune!

Mulțumim frumos!

Re: ➸ FARMER yang [ refăcut ] ✔✔

Posted: Mon Mar 14, 2016 7:44 pm
by [Diva]Diabla
UbisoftXD wrote:Am testat și funcționează de minune!


Mă bucur mult !