Page 1 of 1

Problema cont

Posted: Tue Apr 12, 2016 10:47 pm
by Ded3Man
Salut, rog pe cineva sa-mi dea skype-ul lui Disayer sau Fifty. Am o problema.
Astazi la chinuit pe un prieten sa imi reseteze parola. Imi stia id de la cont si email. A intrat pe site si a dat resetare parola. Problema este ca eu nu mai stiu parola la acel cont si aia de la recuperare. Ofer orice informatie ca sa imi recuperez cont-ul. Aveam moduri pe el. Va rog ajutati-ma.
Ma jucam cu numele Ded3Man.

Re: Problema cont

Posted: Wed Apr 13, 2016 12:35 am
by [GM]Lexx
Incearca sa vorbesti cu [S]SilenT pe joc sau cu [ADM]Disayer dupa ce se incheie donatiile.

Ei te pot ajuta...



Bafta.

Re: Problema cont

Posted: Wed Apr 13, 2016 2:26 am
by [Diva]Diabla
Stai liniştit , nu este o problemă gravă
Deschide o cerere la ' cereri unban ' unde adaugi şi e-mail-ul pe care ai făcut contul şi se va rezolva , cel mai probabil o să primeşti parola schimbată în mesaj privat pe forum.

T/C .