Page 1 of 1
unban
Posted: Tue Jul 30, 2019 7:38 pm
by [VIP]Sophie
bă dați mi și mie un model de cerere unban sau direct unban pe vip sophie că nu găsesc model la secțiunea aia adv
Re: unban
Posted: Tue Jul 30, 2019 8:03 pm
by [VIP]Răzv
iar tu?
Re: unban
Posted: Wed Jul 31, 2019 11:17 am
by [VIP]Crystal
Dak iti da unban faki urat,deki PRO
Re: unban
Posted: Wed Jul 31, 2019 4:09 pm
by [VIP]Adinna
Caută-i pe Hades sau Who pe joc de pe alt caracter că te debanează unul dintre ei dacă ai ptr inactivitate sau chestii d-astea minore. Forumul e în lucru şi vor fi modificări.
Sau lasă-mi mie mesaj pe joc şi-ţi dau skype-ul lui Hades. pupik!
edit: ai Unban pe VIP!
Topic închis!