Page 1 of 1

O întrebare .

Posted: Thu Oct 10, 2019 8:07 pm
by SauRRoN
Salutare,vreau sa stiu si eu ce s-a întâmplat cu apărările de pe sv de la modate se va rezolva?

Re: O întrebare .

Posted: Fri Oct 11, 2019 10:58 pm
by [GM]Lexx
Pe scurt apărările au fost modificate în așa fel ca toti playerii să dea/primescă DMG indiferent de cat % aparare au !