Page 1 of 1

ingliș

Posted: Sun Apr 12, 2020 11:57 pm
by [VIP]Thor
Întreb pentru un prieten, de ce ați tradus forumul avem mii de străini On dar nu-i văd eu? 🤣🤣🤣🤣

Re: ingliș

Posted: Mon Apr 13, 2020 1:04 am
by [GM]Lexx
Sunt destul de multi straini sa stii ;)

Re: ingliș

Posted: Mon Apr 13, 2020 1:41 am
by [VIP]Thor
🤣🤣🤣🤣👍 Yeah sure!