Probleme,Intrebari,Sugestii .

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Post Reply
trroyan
Posts: 3

Probleme,Intrebari,Sugestii .

Post by trroyan » Fri Dec 18, 2020 4:31 pm

https://imgur.com/a/OerCCwS
1. Ce e cu misiunea asta . Am făcut duel ,am bătut din alt regat,am bătut pe liber si tot imi scade !
2.Unde pică ghemul si blana de yeti +
3.Cum ajung v3
4.Am lvl 85 la pet nemere , am incercat si v4 si mapa de 200 si pietrele de acolo cu intel xp ,nimic nu am reusit in 30 de min sa fac nici un sfert de bulină.
5. Mi se intampla de la un timp , foarte des cand ma teleportez intr-o mapa primesc logout si cand cand sa dau sa ma loghez inapoi primesc eroare , insist pana intru si dupa mi se sterge de tot jocul si iar trb sa intru si atunci tot asa patesc pana reusesc intr-un final sa intru . Sugestii ?
6.Cred ca de mai bine de o luna nu merge să bonusezi curea la juddy.
7. Rog pe cel ce a facut topicul cu biolog să puna si mapa unde se află mobi si cum ajungi la ea daca se poate.
8. Un topic cu up-urile necesare la evoluarea accesorilor de lvl 15 , adică unde pică , mobul, si unde il gasesti si cum ajungi.
9. Un topic cu up-urile necesare la plusarea accesorilor olimp ,unde pică,mobul,si unde il gasesti, si cum ajungi acolo.
10. Cred ca un npc cu marmura ar fi foarte util pentru incepatori ,de multe ori am fost rugat să le dau o marmură .
11. Nu pot sa deschid lada de la biolog.
12. Cand fac run pt perso-uri mi se intamplă să nu pot da pe gardian si sa imi iau premiul.
13. Fumul galben,alb,mov unde pică ?
14. Shiriken -ul pică numai in padurea fantomelor ?
15. De 4 luni nu am vazut nici un event facut de SGA/GM. Propun să ii tragă pe toti care vor sa participe intr o mapă
si să pună intrebari si cine ramane castigă .
16. Rar prinzi un SGA/GM on să te ajute . Propun ca cei ce is activi aproape zilnic să primească o sansă pentru SGA.
MACAR 2
17. Am inteles de la playeri ca in update-ul următor o sa reducă banii sau cv de genul , adică pt 2.000.000.000.000.000 yang pe care m-am chinuit ,am vandut iteme donatii,obinuite,costume cam orice. nu cred ca ar fi corect pentru mine si pentru altii .- Daca e gresit ce am inteles vă rog să imi spuneti .
18. Fac ceva cu piatra driadelor ?
19. Fac ceva cu acidul ?
20 . Fac ceva cu mithril ?
21. Item Shop-ul de pe site , mai este ?
22.Unde pică Piatra Insangeta ?
23. Bug la shop -uri am vazut , sunt in niste shop-uri iteme in care cand dai sa le cumperi iti zice ca ai prea multe obiecte in invetar .

Post Reply