Page 1 of 1

NU MERGE

Posted: Fri Jan 02, 2015 3:31 pm
by kaka30
uitati aici ce imi apare mie dupa ce ddezarhivez...
http://postimg.org/image/4t8xhx4mb/
Si apropo Mister, mie imi da unknow error: uite aici print
http://postimg.org/image/ytsexf6rf/
Ma poate ajuta cineva???

Re: NU MERGE

Posted: Sat Jan 03, 2015 11:06 am
by kaka30
Deci stie cineva? vreun sga?

Re: NU MERGE

Posted: Sat Jan 03, 2015 11:52 pm
by kaka30
nici un sga? pe bune? :? :? :? :? :?

Re: NU MERGE

Posted: Sun Jan 04, 2015 1:51 am
by deac
kaka30 wrote:nici un sga? pe bune? :? :? :? :? :?
instaleaza winrar , sa il vada arhiva

Re: NU MERGE

Posted: Sun Jan 04, 2015 1:03 pm
by kaka30
am winrar.....

Re: NU MERGE

Posted: Sun Jan 04, 2015 9:34 pm
by [SGA]Nek
Ce win folosesti win 8 sau 8.1 ca sa iti pot raspunde

Re: NU MERGE

Posted: Sun Jan 04, 2015 11:27 pm
by deac
kaka30 wrote:am winrar.....
click dreapta si dai open with si selectezi winrar

Re: NU MERGE

Posted: Sat Jan 10, 2015 8:19 pm
by kaka30
[SGA]Nek, am wind 8.1 pro
uite inca un print: http://postimg.org/image/qzga8dfnz/

Re: NU MERGE

Posted: Sun Jan 11, 2015 2:54 pm
by oMirel
Nu merge sa il dezarhivezi ( sa il pornesti cu winrar ) deoarece nu il ai in pc. Incearca sa il iei si vezi din nou. Daca nu incearca cu zip .

Re: NU MERGE

Posted: Sun Jun 07, 2015 12:37 pm
by [VIP]Geo
Pai e foarte simplu, cand l-ai descarcat ti s-a setat sa ti se deschida print "uTorrent". Dai click dreapta pe el, dai "Open With", de acolo cauta "WinRar", dai click pe el si apoi dai "OK". Iar daca nu-ti apare acolo "WinRar", ii dai "Browse" si cauti "Partitia/Folderul" in care-l ai (WinRar-ul).

T/C !