Page 1 of 1

mapa de lv 200

Posted: Sun Jan 04, 2015 11:23 pm
by Roller
Care este pedeapsa dac cnv este prins in mapa de 200 dar nu are lv 200???

Re: mapa de lv 200

Posted: Sun Jan 04, 2015 11:54 pm
by LiquriciHD
Nu cred ca este o pedeapsa anume, pana si [SGM]Stefan invata playerii cum sa faca aasa zisul bug.

Re: mapa de lv 200

Posted: Tue Jan 06, 2015 6:18 pm
by [GM]Lexx
MOD Adinna scria sa un topic deschis de mine pe aceeasi tema: Citez: ,,E de mult timp bugu' ăsta, şi noi sperăm să se rezolve. În plus, dacă te duci mapa de 200 nu primeşti ban, şi nu cred că lv 1, ci 100 sau nu ştiu sigur.. Oricum, ban din prima, nu prea cred.''][/color]...Dar totusi eu zic sa nu risti:)...O sa se rezolve si cu mapa de 150 unde o sa putem creste, asa am auzit!
:P

Re: mapa de lv 200

Posted: Wed Jan 07, 2015 2:48 pm
by xRefresh
UbisoftXD wrote:MOD Adinna scria sa un topic deschis de mine pe aceeasi tema: Citez: ,,E de mult timp bugu' ăsta, şi noi sperăm să se rezolve. În plus, dacă te duci mapa de 200 nu primeşti ban, şi nu cred că lv 1, ci 100 sau nu ştiu sigur.. Oricum, ban din prima, nu prea cred.''][/color]...Dar totusi eu zic sa nu risti:)...O sa se rezolve si cu mapa de 150 unde o sa putem creste, asa am auzit!
:P
Adina nu stie ce vorbeste ma :lol:
Ea spera sa se rezole dar a uitat ca si ea l-a folosit .
Majoritatea cu level 250 care il poti face intr-o zi , au crescut in mapa de 200 .
Bugul din DT a ramas , campul cu serpi nu mai exista.
A aparut unu nou , daca esti la regatu` galben te duci la teleporter si te da direct in map 200 , nu conteaza levelul :lol: :lol:

Re: mapa de lv 200

Posted: Wed Jan 07, 2015 11:41 pm
by TasTy
Campul cu serpi exista si acum. Daca te duci in mapa de 200 si intri printr-un portal pe acolo , ajungi fix in campul cu serpi, am fost eu acolo acum cateva zile . :lol:

Re: mapa de lv 200

Posted: Sun Feb 08, 2015 3:40 am
by [Lady]Bia
Şi eu din câte am înţeles nu se primeşte nici o pedeasă deoarece se "merge cu bug-ul" .
T/C!