Page 1 of 1
Problema Lag
Posted: Thu Jul 17, 2014 3:12 pm
by NuGresi
Buna Ziua , am o problemă cu lagul mi se și blochează serverul des , și aș dori un ajutor sau un răspuns al membrilor staff-ului
Re: Problema Lag
Posted: Thu Jul 17, 2014 3:21 pm
by oBluee
Stai calm ;3 . Lagul e doar pe moment . Se v-a remedia .
Re: Problema Lag
Posted: Thu Jul 17, 2014 7:54 pm
by [GM]SilenT
T/C