Page 1 of 2

Eroare

Posted: Mon May 18, 2015 11:31 pm
by Caffrey
Cand incerc sa ma logez i-mi da eroarea cu multe semne ??????????????
Si am incercat si cu Run-time error si tot asa imi face

Re: Eroare

Posted: Mon May 18, 2015 11:34 pm
by UpBaBY
Daca ai folosit anti-error-ul din folder si nu merge uite aici :
-https://www.youtube.com/watch?v=twzkSq-BX8Q

Re: Eroare

Posted: Mon May 18, 2015 11:50 pm
by Caffrey
Am incercat si tot asa i-mi face

Re: Eroare

Posted: Mon May 18, 2015 11:53 pm
by [LADY]Bella
Start :arrow: All programs :arrow: Accessories :arrow: Command Prompt (Run as administrator) şi scrie ce am scris eu în poză :
Image

Re: Eroare

Posted: Mon May 18, 2015 11:57 pm
by Caffrey
Nu inteleg ce ai vrut sa zici Bella

Re: Eroare

Posted: Tue May 19, 2015 12:15 am
by Caffrey
Imi explica careva?????

Re: Eroare

Posted: Tue May 19, 2015 12:21 am
by [LADY]Bella
deci intri în start : http://postimg.org/image/qqw68xgil/- Accesories- http://postimg.org/image/q42oor513/ - la command Prompt , dai click dreapta si Run as administrator http://postimg.org/image/biprkdfsj/ si scrii comanda asta:
bcdedit /set IncreaseUserVa 2800
trebuie sa dea raspuns cu "Succesfully"

Re: Eroare

Posted: Tue May 19, 2015 12:37 am
by Caffrey
imi zice ca bcedit is not recognized as an internal or esternal command operable program or batch file

Re: Eroare

Posted: Tue May 19, 2015 12:45 am
by Caffrey
Am facut ce ai zis tu dar fara succes

Re: Eroare

Posted: Tue May 19, 2015 8:38 am
by [LADY]Bella
dacă îţi spune - bcedit - înseamnă că nu ai pus tu bine
dă-mi add pe skype ca să nu facem chat aici : patricia.marus1