dap

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
oSurv1vaL
Posts: 246

Re: dap

Post by oSurv1vaL » Sat Oct 31, 2015 8:30 pm

Iluminati tati .
Image

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: dap

Post by [VIP]Adinna » Sun Nov 01, 2015 1:29 pm

[VIP]Lorre. wrote:1. De ce se pun bureti pe pereti si tavan ?
2. De ce au autorizatie daca nu au luat masuri in astfel de cazuri?
3. Cei are au organizat sunt de vina.
Asa e in Romania. Cei raniti au nevoie de sange, care ii poate ajuta sa o faca deoarece ei au sanse sa moara in orice clipa.
Bella spune bine ce spune. Hai sa nu dam vina pe Dumnezeu la ce comportament avem. Pur si simplu nu e vina lui. Nu ai cum sa bagi 400 de oameni intr-un club pentru 200.
Sunt perfect de acord.
Image

User avatar
xPretty
Posts: 338
Location: A auzit clopotul, dar nu știe de la ce bisericǎ..

Re: dap

Post by xPretty » Sun Nov 01, 2015 1:45 pm

davţsabdfsabhşsbaed
rewvb gkăstboikjţâwrb
enb
re
ăopekâejberikjer
beribjrţhje rb
erbgjre
jrtgăţijdăti
bgkjtbigkh
hmb
dsrbhjg
dsrjbhsiojhbsbhj
sbjhs
brjhdsgbhsd
ăgtbhrgăobtsrgjob
hstăţbhjtsjisgjvsdf
bhj
dsfbhădţjb
ejdsb
ăstăbgjfdsăbjfdsăb
jdsboidsb
isjdbădsj
sdbăsejfă
sjgbvdfbajă
bja
njhgk
,mguil
k
mgj
n
gdg
svb
sd
af
fgh
jzt
lkoij

sg
as
ff
dspaîfosapoiăotbkb
ok
afboriagv
ok
abk ăorkgvd
ăobk
ăaoek
ăgdvoakbăaebdşţslds
paobl
akbdsb
akos
dăkba
kvbads
îbk
aekbdsi
ojte bk
tnbhşdfsp
îknb
ăoajnh
sajhd
hsj
hsakh
jfah
ndfb
hîjkâjăokgfplkfkg
sghjo
jjnsg
jfgjhjfhah
ujhfjhjafhgkjîkrht
bqelâ
lb
ksdk
mşefţc
şc.a
şf
ş
-v.
abgalgakga
,..va-va
-fşb
n.-rg
-bs-
b-
v--a-sglal
şla
lşvl
.a.
v.va.
l

bkagîpflpg
alpdg
kojjsgaigiga
jgidjigda
jigdag
jddgjsg
aglg
adşaşgsadsgţ
dglgdsaâşlgadlâslgal
a
gdsgladăgASBLHTESPDn hkbbbbbbbDS
Â_ŢA
gsnbâhâîbdoi
jrggep24
3
3 dlf.ă13-
w
1
3

d
1
c
f
m
i
h
a
s
p
m
i
h
a

s
adgdfs
b
s
doblkdâgnâf
gmjg
h,
hkjâş,lâfgkâjfdsâibâdpshbs
b
dsb
ădfsb
****miha
sşvbkfjdsţubhdsţb
sdb
dfnbkdfsgb
jdfb
d
b

modificat de [Lady]Diabla
Image
§ The best and most beautiful things in the world cannot be seen or even touched
- they must be felt with the heart.
§

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: dap

Post by [VIP]Sophieee » Sun Nov 01, 2015 2:32 pm

phahahhahaha
ce prst
ms bella
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
[Dn]Cryss
Posts: 703
Location: Skype: CryssSnk
Contact:

Re: dap

Post by [Dn]Cryss » Sun Nov 01, 2015 6:58 pm

Eu zic ca devină este patronul în procent de 90%,iar 10% trupă.Dc patronul?It's simple.Proprietarul ce îndatoriri are???Să asigure localul.L-a durut în copac.Dc a pus cauciuc și burete??Raspunul e simplu:Prost.Chiar dacă costa mai mult materialele de calitate superioară și înaltă,el trebuia să ce?Sa.....
Din cauza lui,au pierit 27 de oameni.Trist
Mai mult de juma' dintre răniți o să moară....
Din cauza ca au plămânii afectați.Fumul acela e toxic.Fratele bunicului meu,a fost în aceeași situație.8 zile o trait.,după dead.:(
Imi pare rău ptr acele persoane...dar,omu' așa face,cumpăra calitate slabă,ieftin,și spera...și cine o bulește???Cine-s victimele??Oamenii nevinovați,care doresc să se distreze.
Dar,vina trupei...mdea..satanism??PĂ DRC!Acele scântei au fost devină,nu trebuia să le îndrepte înspre public,ci în sus,pe scenă... Eh...This Is The Life....
....
Image

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: dap

Post by [VIP]Sophieee » Sun Nov 01, 2015 7:56 pm

[Dn]Cryss wrote:Eu zic ca devină este patronul în procent de 90%,iar 10% trupă.Dc patronul?It's simple.Proprietarul ce îndatoriri are???Să asigure localul.L-a durut în copac.Dc a pus cauciuc și burete??Raspunul e simplu:Prost.Chiar dacă costa mai mult materialele de calitate superioară și înaltă,el trebuia să ce?Sa.....
Din cauza lui,au pierit 27 de oameni.Trist
Mai mult de juma' dintre răniți o să moară....
Din cauza ca au plămânii afectați.Fumul acela e toxic.Fratele bunicului meu,a fost în aceeași situație.8 zile o trait.,după dead.:(
Imi pare rău ptr acele persoane...dar,omu' așa face,cumpăra calitate slabă,ieftin,și spera...și cine o bulește???Cine-s victimele??Oamenii nevinovați,care doresc să se distreze.
Dar,vina trupei...mdea..satanism??PĂ DRC!Acele scântei au fost devină,nu trebuia să le îndrepte înspre public,ci în sus,pe scenă... Eh...This Is The Life....
....
Bureţii ăia, din câte am înţeles, sunt ca la studio, nu ştiu ce fază cu sunetu' şi blabla.
Naşpa că toată lumea asociază accidentu' ăsta cu invocarea lu' Satana că ascultau ăia rock şi nu ştiu ce, da' de fapt e din cauza pirotehnicelor. Câtă minte să ai frate să dai cu pirotehnice într-o încăpere? Măcar de era totul asigurat de dinainte, dar nah, trebuia să se întâmple asta. :roll:

Să mergi pe stradă si să auzi: "Ce faceti rockerilor? O ardeti prin colectiv?" Să stai in ratb, să auzi : " Nu sta mă lângă ăia că luăm dracu foc"Imi retrag cuvintele, imbecilitatea si incultura e putin spus..e lipsă de umanitate..avem prieteni morți..prieteni in spitale, in comă indusă..respirând prin aparate..si voi spuneti că au meritat-o? Că e mai bine, că "s-a curățat țara"? Aveti tupeul sa spuneti că acel copil de 14 ani a meritat să nu mai ajungă acasă? Stiti care e diferenta dintre noi si voi? Dacă tragedia se intampla intr-un club de manele..eu tot mergeam sa aprind o lumânare.
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
[Dn]Cryss
Posts: 703
Location: Skype: CryssSnk
Contact:

Re: dap

Post by [Dn]Cryss » Sun Nov 01, 2015 8:04 pm

Poi dacă,*DACA* era asigurat,frt.Și ce legătură are satana cu asta și cu rockul??Eu sunt metalist în pnm...și nu-s satanist... Nujt dc multi asociați rock-ul cu satanismul.Nu toți rockerii sunt sataniști.Mulți sunt ....Mdea.
Și ei de unde pnm să știe ca e asigurat sau nu??Trebuia să fie asigurat.App,patronul a primit sentința...15 ani...parcă...
Image

[VIP]Lorre.
Posts: 172
Location: nu

Re: dap

Post by [VIP]Lorre. » Sun Nov 01, 2015 10:24 pm

Nu era asigurat odata ce nu s-au gasit documente pentru acel club.. nu are treaba satana, e hai ca-i buna, si eu am fost in club de rockeri si ce.... -_- mai bine nu judecam..

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: dap

Post by [VIP]Adinna » Mon Nov 02, 2015 10:46 pm

Ce a fost a fost .
Din păcate, nu putem să schimbăm nimic în legătură cu cei decedaţi , să se odihnească în pace .
Altă dată ar trebui să fim atenţi unde mergem şi ce condiţii sunt .
Eu personal nu cred în bazaconiile cu Satana , mi se par o dovadă de o cultură josnică , dar fiecare are dreptul să creadă în ce vrea , păcat că de multe ori se ajunge la gesturi extreme unde chiar se dovedeşte o prostie imensă , aici referindu-mă la acte iresponsabile : tentative de suicid ; rău împotriva altor persoane . . etc .
Sper ca acest incident , şi sunt sigură că mulţi sperăm , să le bage minţile-n cap unora şi să luăm atitudine odată . . să evităm alte tragedii .
T/C!
Image

Locked

Return to “Discutii Libere”