salata cu mere

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Post Reply
[Dn]lKabel
Posts: 71

salata cu mere

Post by [Dn]lKabel » Fri Feb 05, 2016 2:16 pm

cum spune si numele este vorba despre o salata cu mere care ajuta foarte mult dupa ce iti pierzi tot pe un joc, toata ''munca'' (cica) , salata te ajuta sa treci peste, sa privesti in viitor.
mai ajuta si la hidratare ca de la atata timp pentrecut la calculator pe metin sigur sunteti ca stafidele alea ce se baga in cozonacel..
problema e ca aceasta salata nu se poate comanda la pachet si trebuie mancata imediat dupa preparare . dupa ce mananci aceasta salata minunata vei incepe sa intineresti, sa vezi lumea cu alte picioare, sa dansezi step foarte bine,sa iti dai seama ca in ultimul timp ai trait in acest joc si nu faceai diferenta dintre real si virtual..
adica serios boss, am vazut cum va injurati pentru niste waruri sau alte rahaturi de genu' , ba e doar un joc (corectie: era), io sunt foarte fericit dearece am frecat menta cand am aflat ce s-a intamplat cand mi-am vazut contu' fara [Dn] (drum national) si cu lvl 120, da csf boss , e un joc....
dc doar razvan stie asta (era sa-mi gresesc numele da m-am corectat )(nu stiu sa scriu ff bn, scuzati ) io incerc sa va explic ca mai bine frecati menta decat sa plangeti dupa niste itm (iar era sa gresesc) .. mai de bani aia imi cumparati mie niste cauciucuri sau cv gen..e o idee foarte buna .
si ce sa va mai zic , pai m-am trezit de dimineata si am mancat un mar apoi un corn magic glazurat ca na, stomacu' meu cere haleala si mi-am permis un corn (iar era sa gresesc) la 2 lei ............
dc sunt asa prost si retarat? asta va intrebati acum . de unde stiu? pai ati citit intrebarea deci va intrebati..
si ce sa va mai spun , mama si tata sunt plecati in strainatate si io plang p-aici ca duc lipsa de afectiune si ma spanzur daca nu imi cumpara cineva o papusa pe care sa o pot fu*e, si da...
ce am scris eu aici poate fii considerata o carte, o poveste..
hai sa va spun povestea mea
m-am nascut acum ceva ani , nici eu nuj dc..
am mancat foarte mult la viata mea smr io da' nu sunt gras si vr sa fiu gras sa mananc mustar pe paine ca nu-mi plac lalelele..
am 2 catei, unu e tosain si celalalt e pichinez...
am si o sora foarte handicapata , nuj cu cine seamana ..
pai v-am plictisit si acum fug sa mananc cv foarte bun ( paine cu salam)
razvan va saluta iar si nu e bn sa te stresezi , nu e bn man, nu e...
si va rog eu sa nu plangeti, cica se ocupa fifty (io nu cred da' nici ca-mi pasa)
pa

User avatar
[VIP]Al3x
Posts: 1220
Location: A♥A

Re: salata cu mere

Post by [VIP]Al3x » Fri Feb 05, 2016 2:18 pm

Data viitoare sa scrii si tu mai putin :lol: te rugam frumos :lol:
Image
Să ierți, e divin.
Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^

[Dn]lKabel
Posts: 71

Re: salata cu mere

Post by [Dn]lKabel » Fri Feb 05, 2016 2:20 pm

trebuie sa-i ajut sa treaca peste, trebuie. daca reusesc sa fac ce mi-am propus o sa fiu realizar in viata. dupa ce reusesc sa-i ajut pot sa mor , nu-mi doresc sa apuc ziua de maine daca o sa-i ajut(dc fac repetitie) nuj, sper sa-mi cada unghiile ca io nu vreau sa le tai

[VIP]Lorre.
Posts: 172
Location: nu

Re: salata cu mere

Post by [VIP]Lorre. » Fri Feb 05, 2016 8:43 pm

interesant :lol:

Post Reply

Return to “Discutii Libere”