[Dn]Vali

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Kizev
Posts: 1177

[Dn]Vali

Post by Kizev » Sat Dec 03, 2016 6:52 pm


User avatar
[SGA]3s3
Posts: 603

Re: [Dn]Vali

Post by [SGA]3s3 » Sat Dec 03, 2016 8:34 pm

Bravo Andru, tocmai ai arătat că tu ai creşit, dacă ai numărat până la 0 normal ar fi fost dacă dădea după "0" răspunsu să îl trimiţi map 1. Nu pare logic? + că nu ştiu dacă a scăpat careva de la eventu tău fără jail :roll:
#BigTits

User avatar
[VIP]Oana
Posts: 56
Location: Baia Mare.

Re: [Dn]Vali

Post by [VIP]Oana » Sat Dec 03, 2016 9:06 pm

[SGA]3s3 wrote:Bravo Andru, tocmai ai arătat că tu ai greşit, dacă ai numărat până la 0 normal ar fi fost dacă dădea după "0" răspunsu să îl trimiţi map 1. Nu pare logic? + că nu ştiu dacă a scăpat careva de la eventu tău fără jail :roll:
răule
Image
Image

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: [Dn]Vali

Post by [VIP]Sophieee » Sat Dec 03, 2016 9:39 pm

[SGA]3s3 wrote:Bravo Andru, tocmai ai arătat că tu ai creşit, dacă ai numărat până la 0 normal ar fi fost dacă dădea după "0" răspunsu să îl trimiţi map 1. Nu pare logic? + că nu ştiu dacă a scăpat careva de la eventu tău fără jail :roll:
io am scăpat că s șmk
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
iLaur
Posts: 368
Location: ''Fii fericit cât trăieşti , pentru că mort o să fii mult timp ''

Re: [Dn]Vali

Post by iLaur » Sat Dec 03, 2016 10:48 pm

Hai mai du te dreacu ba, cat ma e kilu' de cartofi ?

User avatar
iLaur
Posts: 368
Location: ''Fii fericit cât trăieşti , pentru că mort o să fii mult timp ''

Re: [Dn]Vali

Post by iLaur » Sat Dec 03, 2016 10:59 pm

Baga me aj pla k vin acasă acuma sa mi bag pla de nu vă tai

Sucre
Posts: 51

Re: [Dn]Vali

Post by Sucre » Sun Dec 04, 2016 9:59 am

pro pentru [S]Vali ,pro pentru [VIP]Kizev ,contra pentru xLaaur , Pro [SGA]3s3

PentruTotiObsedatii
Posts: 42
Location: Obsedatii nu-si vad frustrarea, boala, si problemele mintale.

Re: [Dn]Vali

Post by PentruTotiObsedatii » Sun Dec 04, 2016 10:50 am

[SGA]3s3 wrote:Bravo Andru, tocmai ai arătat că tu ai creşit, dacă ai numărat până la 0 normal ar fi fost dacă dădea după "0" răspunsu să îl trimiţi map 1. Nu pare logic? + că nu ştiu dacă a scăpat careva de la eventu tău fără jail :roll:
Singurul lucru logic, + ca si adevarat din toata chestia asta este ca pe tine carpa aia de ma-ta te-a invatat ca de la 10 pana la 0 sunt 10 numere. In cazul de fata 10 secunde. NU! Prostule! De la 10 pana la 0 sunt 11 secunde. (daca il iei si pe 0). Numaratoarea se termina la numarul 1 iar 0 tine loc de (STOP). Pentru ca e mai usor sa pui 0 decat sa scrii (STOP) imediat dupa secunda 1. Acel 0 (STOP) se pune ca sa informeze playerii ca numai continua numaratoarea si timpul oferit pentru a raspunde la acea intrebare a expirat. Dar ce sa faci, ti-am mai spus eu ca tu esti cel mai paralel dintre membri staff. Nici nu ma astept sa intelegi. Nu ii spune tu lu Andru ca a aratat ca a gresit. Bai papitoiule invata regulamentul. Tu mai bine vezi de treaba ta ca dai mute si apoi il scoti. Ca esti prea prost bai baiatule.

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: [Dn]Vali

Post by [VIP]Sophieee » Sun Dec 04, 2016 11:22 am

PentruTotiObsedatii wrote:
[SGA]3s3 wrote:Bravo Andru, tocmai ai arătat că tu ai creşit, dacă ai numărat până la 0 normal ar fi fost dacă dădea după "0" răspunsu să îl trimiţi map 1. Nu pare logic? + că nu ştiu dacă a scăpat careva de la eventu tău fără jail :roll:
Singurul lucru logic, + ca si adevarat din toata chestia asta este ca pe tine carpa aia de ma-ta te-a invatat ca de la 10 pana la 0 sunt 10 numere. In cazul de fata 10 secunde. NU! Prostule! De la 10 pana la 0 sunt 11 secunde. (daca il iei si pe 0). Numaratoarea se termina la numarul 1 iar 0 tine loc de (STOP). Pentru ca e mai usor sa pui 0 decat sa scrii (STOP) imediat dupa secunda 1. Acel 0 (STOP) se pune ca sa informeze playerii ca numai continua numaratoarea si timpul oferit pentru a raspunde la acea intrebare a expirat. Dar ce sa faci, ti-am mai spus eu ca tu esti cel mai paralel dintre membri staff. Nici nu ma astept sa intelegi. Nu ii spune tu lu Andru ca a aratat ca a gresit. Bai papitoiule invata regulamentul. Tu mai bine vezi de treaba ta ca dai mute si apoi il scoti. Ca esti prea prost bai baiatule.
ai stat mult să te gândești la asta, nu? se vede că ai muncit. bv ai stil
Passe, passe, passera, la dernière restera

PentruTotiObsedatii
Posts: 42
Location: Obsedatii nu-si vad frustrarea, boala, si problemele mintale.

Re: [Dn]Vali

Post by PentruTotiObsedatii » Sun Dec 04, 2016 12:12 pm

Imperfecşăn wrote:
PentruTotiObsedatii wrote:
[SGA]3s3 wrote:Bravo Andru, tocmai ai arătat că tu ai creşit, dacă ai numărat până la 0 normal ar fi fost dacă dădea după "0" răspunsu să îl trimiţi map 1. Nu pare logic? + că nu ştiu dacă a scăpat careva de la eventu tău fără jail :roll:
Singurul lucru logic, + ca si adevarat din toata chestia asta este ca pe tine carpa aia de ma-ta te-a invatat ca de la 10 pana la 0 sunt 10 numere. In cazul de fata 10 secunde. NU! Prostule! De la 10 pana la 0 sunt 11 secunde. (daca il iei si pe 0). Numaratoarea se termina la numarul 1 iar 0 tine loc de (STOP). Pentru ca e mai usor sa pui 0 decat sa scrii (STOP) imediat dupa secunda 1. Acel 0 (STOP) se pune ca sa informeze playerii ca numai continua numaratoarea si timpul oferit pentru a raspunde la acea intrebare a expirat. Dar ce sa faci, ti-am mai spus eu ca tu esti cel mai paralel dintre membri staff. Nici nu ma astept sa intelegi. Nu ii spune tu lu Andru ca a aratat ca a gresit. Bai papitoiule invata regulamentul. Tu mai bine vezi de treaba ta ca dai mute si apoi il scoti. Ca esti prea prost bai baiatule.
ai stat mult să te gândești la asta, nu? se vede că ai muncit. bv ai stil
Nu prietene, n-am stat mult sa ma gandesc. Nu ma compara cu tine sau cu altii.

Locked

Return to “Discutii Libere”