Propunere

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
[V.I.P]Shain
Posts: 92

Propunere

Post by [V.I.P]Shain » Thu Jan 12, 2017 4:41 pm

Propun sa o debaneze pe Bia ca aia e activa ce dq nu ca Aleks dupa 5 ani raspunde. Si altii Bia nu statea afk

User avatar
TheRealQ
Posts: 67

Re: Propunere

Post by TheRealQ » Thu Jan 12, 2017 4:56 pm

[V.I.P]Shain wrote:Propun sa o debaneze pe Bia ca aia e activa ce dq nu ca Aleks dupa 5 ani raspunde. Si altii Bia nu statea afk
Vreau s-o debaneze doar ca sa-i moara fanele de ciuda :lol: :lol:
''I'm scared of failure all the time, but not scared enough to stop trying''-Ronda Rousey

Kizev
Posts: 1177

Re: Propunere

Post by Kizev » Thu Jan 12, 2017 5:44 pm

Contra, bineinteles.

User avatar
[SGA]3s3
Posts: 603

Re: Propunere

Post by [SGA]3s3 » Thu Jan 12, 2017 5:49 pm

[V.I.P]Shain wrote:Propun sa o debaneze pe Bia ca aia e activa ce dq nu ca Aleks dupa 5 ani raspunde. Si altii Bia nu statea afk
PRO !!! [S]Bia
#BigTits

User avatar
[C]xAleks
Posts: 573

Re: Propunere

Post by [C]xAleks » Thu Jan 12, 2017 6:18 pm

Ar fi frumos sa pui si o dovada cand raspund eu la pm-uri dupa 5 ani.AAAAA,tu esti ala cu intrebari tampite ( cand este event,cine il face,ce o sa fie,cat mai este...)la care ti-am specificat ca nu o sa mai raspund...
Chiar ii rog pe toti care asteapta mai mult de 5 min sa le raspund la pm sa faca video si sa-l puna la rap. staff :).
''Si altii Bia nu statea afk '' ????
Image
Short, but sweet. #A

[V.I.P]Shain
Posts: 92

Re: Propunere

Post by [V.I.P]Shain » Thu Jan 12, 2017 6:43 pm

Stateam cu ea confe zi de zi si ca statea 10 sec afk era cv ?

User avatar
[C]xAleks
Posts: 573

Re: Propunere

Post by [C]xAleks » Thu Jan 12, 2017 7:14 pm

Nu-mi prea pasa ce facea bia...Odata ce faci o afirmatie '' ca aia e activa ce dq nu ca Aleks dupa 5 ani raspunde'' te rog sa o argumentezi...
Image
Short, but sweet. #A

User avatar
ʍ¡ϟ‡¡¢
Posts: 36

Re: Propunere

Post by ʍ¡ϟ‡¡¢ » Thu Jan 12, 2017 7:31 pm

[SGA]Kizev wrote:Contra, bineinteles.
Daca o debana iti toceai dintii lingand la curu ei.
"Sunt multe tipuri de Jidvei, zi-mi de care vrei
Vezi ce devin și mă vezi că eu nu-s ca ei"

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Propunere

Post by [VIP]Admir » Thu Jan 12, 2017 8:06 pm

[C]xAleks wrote:Nu-mi prea pasa ce facea bia...Odata ce faci o afirmatie '' ca aia e activa ce dq nu ca Aleks dupa 5 ani raspunde'' te rog sa o argumentezi...
Si eu te-am rugat pe tine sa te argumenezi intr-un alt topic, si nu ai facut-o. Simplu fapt pentru care nu ai ce cauta in staff cu extensia de [C] este pentru ca esti mai inutil ca orice alt membru. Tu faci event odata la 3-4 zile. Pe forum raspunzi doar la reclamatii player iar pe joc nu stiu ce sa zic, esti tripat sa stai map1 si sa dai mute. :lol: Nu vad nici o activitate la tine extrapu!ifantastica sa meriti gradul ala. Ai aceleasi comenzi ca si ceilalti membri, nu te ocupi cu nimic mai mult ca restul. Deci? Si sa fac un exces de nesimtire, cand iti vad avatarul imi vine rau :lol: . Leu, esti un leu, unde ma in pat? :lol: Leule, pe strada asa te striga baietii? Ai dracu cu lumea voastra imaginara, va credeti lei pe aici si pe strada va scuipa baietii in cap. Tu esti regele! Si ma iau strict de activitatea ta pe joc, si impresiile de pe forum, atat.

User avatar
ʍ¡ϟ‡¡¢
Posts: 36

Re: Propunere

Post by ʍ¡ϟ‡¡¢ » Thu Jan 12, 2017 8:23 pm

[VIP]Admir wrote:
[C]xAleks wrote:Nu-mi prea pasa ce facea bia...Odata ce faci o afirmatie '' ca aia e activa ce dq nu ca Aleks dupa 5 ani raspunde'' te rog sa o argumentezi...
Si eu te-am rugat pe tine sa te argumenezi intr-un alt topic, si nu ai facut-o. Simplu fapt pentru care nu ai ce cauta in staff cu extensia de [C] este pentru ca esti mai inutil ca orice alt membru. Tu faci event odata la 3-4 zile. Pe forum raspunzi doar la reclamatii player iar pe joc nu stiu ce sa zic, esti tripat sa stai map1 si sa dai mute. :lol: Nu vad nici o activitate la tine extrapu!ifantastica sa meriti gradul ala. Ai aceleasi comenzi ca si ceilalti membri, nu te ocupi cu nimic mai mult ca restul. Deci? Si sa fac un exces de nesimtire, cand iti vad avatarul imi vine rau :lol: . Leu, esti un leu, unde ma in pat? :lol: Leule, pe strada asa te striga baietii? Ai dracu cu lumea voastra imaginara, va credeti lei pe aici si pe strada va scuipa baietii in cap. Tu esti regele! Si ma iau strict de activitatea ta pe joc, si impresiile de pe forum, atat.
Din punctu' meu de vedere nimeni din staff la ora actuala n-are ce cauta in staff. Si nu ma bag pentru Aleks sau ceva, da Admire trai-ti-ar ma-ta nu vorbii de strada si baieti ca ai semnatura cu Killa Fonic :)))))
"Sunt multe tipuri de Jidvei, zi-mi de care vrei
Vezi ce devin și mă vezi că eu nu-s ca ei"

Locked

Return to “Discutii Libere”