Hai să râdem niţel !
Posted: Fri Sep 04, 2015 9:41 pm
Am facut topicu' asta pentru urmatoarele lucruri. Sa punem aici/sa postam fiecare cate ceva amuzant, gen imagini de comentarii pe facebook, glume scrise sau video-uri amuzante.
Bineinteles, in limita bunului simt, fara injuraturi sau limbaj "inflorit".
Incep eu:




Bineinteles, in limita bunului simt, fara injuraturi sau limbaj "inflorit".
Incep eu:





