Page 1 of 19

Hai să râdem niţel !

Posted: Fri Sep 04, 2015 9:41 pm
by [VIP]Geo
Am facut topicu' asta pentru urmatoarele lucruri. Sa punem aici/sa postam fiecare cate ceva amuzant, gen imagini de comentarii pe facebook, glume scrise sau video-uri amuzante.
Bineinteles, in limita bunului simt, fara injuraturi sau limbaj "inflorit".


Incep eu: :lol:

Image

Image

Image

Image

Re: Hai să râdem niţel !

Posted: Fri Sep 04, 2015 9:58 pm
by Costi
Ultima poză e genială :lol: :lol: :lol:

Re: Hai să râdem niţel !

Posted: Fri Sep 04, 2015 10:02 pm
by [VIP]Geo
Costi wrote:Ultima poză e genială :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:

Re: Hai să râdem niţel !

Posted: Fri Sep 04, 2015 11:20 pm
by [VIP]Lorre.

Re: Hai să râdem niţel !

Posted: Fri Sep 04, 2015 11:29 pm
by [GM]Lexx
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Hai să râdem niţel !

Posted: Fri Sep 04, 2015 11:35 pm
by ღ unKnow-Person ღ
* Mi-a zis că-s naşpa
WoW
Mă duc să plâng sub covor . * -.-

Re: Hai să râdem niţel !

Posted: Sat Sep 05, 2015 12:03 am
by [VIP]Sophieee
Image
:mrgreen:

Re: Hai să râdem niţel !

Posted: Sat Sep 05, 2015 12:20 am
by [VIP]Lorre.
Image

Re: Hai să râdem niţel !

Posted: Sat Sep 05, 2015 12:38 am
by Costi
Asta mi-a făcut seara , ascultaţi-o =))))))))))

Că tot sunteţi cu "asta înseamnă să fii mafiot"

https://www.youtube.com/watch?v=0Sy_t8OcXSc

Re: Hai să râdem niţel !

Posted: Sat Sep 05, 2015 1:42 am
by [VIP]Geo
Aoleo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: