Bafta .

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Locked
Puiu'
Posts: 5

Bafta .

Post by Puiu' » Sat Aug 30, 2014 9:30 pm

Uite ca am ajuns si in momentul in care tre sa faci niste schimbari in viata asta "virtuala " ,am hotarat un lucru SA MA LAS DE ACEST UMIL JOC "Metin2Steel" din cauza STAFF-ului DE VAMA VECHE . Si daca imi permiteti vreau sa va zic un cuvant despre fiecare in parte
[Owner]Fifty - Un om cumsecade , nu am avut nici o treaba cu el , il cunosc de la deschidere , de cand statea mult timp pe metin2 si ajuta .


[ADM]Disayer - O fata caruia pot sa i zic "Jos palaria " pentru toata bunavointa ei de a vorbi frumos , de a respecta regulamentul , si de nu a face pe sefa .

[ADM]Thor - Un baiat cu care iarasi nu am avut altercatii si din cate vedeam pe chat toata lumea il respecta si il aprecia pentru munca lui .

[SGA]Silent - Ion , un SGM/SGA caruia ia pasat de acest m2 si a fost singuru activ pe care il vedeam toata ziua map 2 red si pe forum .

Si acum ca am terminat cu laudele sa incepem cu ceva ce nu suport in staffu asta.

[DIVA]Bia - Ce sa zic , o nesimtita care si-a luat arfe de cand a devenit diva , defapt ce ma pot astepta de la ea , e doar o copila care nu are cum sa stie sa respecte un om , sa nu isi ia fite , sa nu se dea mare ca a luat diva CA E DOAR UN SIMPLU ESCAVATOR /BALENA NAUFRAGIATA care o descoperit netu .

[SGA]Stefan - Hoh' Stefanica , de asta pot sa zic ca nu il duce capu la nimic , daca i zici ca e prost el zice ca e fraier nu prost , da mute aiurea , da tc cand i se scoala PIPOTA , face ce vrea el , ca na el e SGA , si na vrea si el respect . Si mai este pe deasupra un mare papagal care si-a denuntat colegul (stie el pe cine ) ca sa primeasca UP .

[MOD]xBoto - Fratilor asta ce o facut pentru server , ca o stat on toata ziua map 2 red? Si o mai ajutat la niste OX-URI si cam atat . Asta merita torturat si transat .

[MOD]Yako - Asta e bun de aruncat pe foc , si apoi dupa ce mai ramane Jar sa il arunci la gunoi , ma repet din nou , asta ce p*la mea o mai facut pentru metin2 Steel ? O facut laba toata ziua , asta o facut .


Restu pe care nu i-am mentionat nu i cunosc , nu am nici o treaba cu ei .

Oare trebuie sa ajunga M2 Steel in halu asta pentru un STAFF prost ? Sper sa va raspundeti la intrebarea asta , si cand o sa plece toti idioti astia atunci poate o sa mai aveti playeri pana atunci fiecare o sa-si vada de metinu lui si de viata lui personala .

Fifty ai grija de munca ta , nu o lasa pe mana altora ca ajunge prapad .

Bafta M2 Steel , o sa ne revedem intr-o buna zi .


Si va spun ca ma doare in pula de toate jignirile pe care o sa mi le aduceti , oricum eu nu mai am nici o boaba cu serveru asta . Asta e , nu am nici suparari , nimic ...

xRockBoy
Posts: 107

Re: Bafta .

Post by xRockBoy » Sun Aug 31, 2014 9:48 am

Ma, ai un mare, big fuckin' like de la mine pentru tot ce-ai zis aici :)) si chiar asa e. Bafta :).
Image

User avatar
AndyPsk
Posts: 66

Re: Bafta .

Post by AndyPsk » Sun Aug 31, 2014 2:33 pm

:))))))))))))) Zimi si mie numele tau de pe metin puisorule sa vb noi oleaca mai tare ca vad ca esti destept asa tu oleaca semenu cu cineva aa da cu Pupinc.risti Asta esti nu poti schimba si nu ai dreptate frate Bia a dat bani respect Yako ma ajuat e ca si fratele meu Stefan merge e de treaba xBoto si el
eu ma inteleg cu toti dar tu na esti un nimeni si nai cum sa depasesti aceasta pozitie sociala. :roll: :roll: 8-)
Ai grija frate viata te ia in grija dar nu si in spate !!!
Image
Image

[Lady]Bia

Re: Bafta .

Post by [Lady]Bia » Sun Aug 31, 2014 4:06 pm

Ca sa nu lungesc vorba, ai ban pe forum .
T/C!

Locked