Page 1 of 2

▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ ๏̯๏ Ce parere aveti ?! ๏̯๏ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄

Posted: Mon May 25, 2015 9:32 pm
by Vlăduu`ヅ

(¯`·._)Set universal By SalamOficial :))))! Mai am de lucrat la brata !

(¯`·._)
LINK : [In caz de nu se vede toata img ] ( http://i61.tinypic.com/33opaqc.jpg )

Image

Re: ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ ๏̯๏ Ce parere aveti ?! ๏̯๏ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄

Posted: Mon May 25, 2015 11:48 pm
by [VIP]Adinna
mh, e bun. felicitări! se vede munca. ✌

Re: ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ ๏̯๏ Ce parere aveti ?! ๏̯๏ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄

Posted: Tue May 26, 2015 12:11 am
by xPretty
Este bun , cred că a durat ceva să faci toate itemele atât de reușite .
Să-l porți cu drag. :lol:

Re: ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ ๏̯๏ Ce parere aveti ?! ๏̯๏ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄

Posted: Tue May 26, 2015 3:10 pm
by UpBaBY
Am mai bune :)

Re: ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ ๏̯๏ Ce parere aveti ?! ๏̯๏ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄

Posted: Tue May 26, 2015 4:34 pm
by [LADY]Bella
bravo 8-)
UpBaBY wrote:Am mai bune :)
eh acum :lol:

Re: ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ ๏̯๏ Ce parere aveti ?! ๏̯๏ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄

Posted: Tue May 26, 2015 7:14 pm
by Vlăduu`ヅ
Merci, merci !:))
Daca ai ma bune pune si tu o poza, nu doar asa..

Re: ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ ๏̯๏ Ce parere aveti ?! ๏̯๏ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄

Posted: Wed May 27, 2015 4:54 pm
by UpBaBY

Re: ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ ๏̯๏ Ce parere aveti ?! ๏̯๏ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄

Posted: Wed May 27, 2015 6:52 pm
by [LADY]Bella

Re: ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ ๏̯๏ Ce parere aveti ?! ๏̯๏ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄

Posted: Wed May 27, 2015 10:02 pm
by Vlăduu`ヅ
UpBaby, daca nu ai observat itm prezentate de mine fac parte dintr-un set universal !
Itm aratate de tine nu zic ca nu is bune, dar majoritatea is 1vs1 ... cu mici exceptii..
Oricum merci pentru parerea ta **Modestule**

Re: ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ ๏̯๏ Ce parere aveti ?! ๏̯๏ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄

Posted: Thu May 28, 2015 2:40 pm
by UpBaBY
Tinand cont ca sunt "foarte multi nemodati" pe server nu am tinut sa-mi fac universal.Universalul tau e bunicel numai ca nu ai PV-ul complet pe toate itemele. Te astept la un duel. Ma gasesti pe joc dupa ora 8.