[Portofoliu]Geo (Lyght)
Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)
aşa e, nu mai are rost să argumentez că oricum nu o să înţelegi la ce mă refer, multă baftă pe viitor.[MOD]Geo wrote:In primul rand tre' sa-mi placa mie, si dupa celorlalti, asa ca fac ce fel de creatii vreau.Cain wrote:Ceva mai nou?
Blurul e bunicel, textul e praf.
Nu mai fă gif.uri din alea, sunt de domeniul trecutului.
Foloseşte gradienturi pe semnături + sharpen dacă e intunecată.
Mulţi tineri recruţi pe internet despică,
iar când îi pui să tragă transpiră de frică.

iar când îi pui să tragă transpiră de frică.

- [MOD]Lorena
- Posts: 6718
- Location: Leona♕❤⚘❤
Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)
Up again and again.

"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥


- [MOD]Lorena
- Posts: 6718
- Location: Leona♕❤⚘❤
Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)
welcome Geouţ :*

"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥


- [MOD]Lorena
- Posts: 6718
- Location: Leona♕❤⚘❤
Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)
Geolică, semnături la cerere mai faci şi tu?

"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥


Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)
Din pacate nu, fac doar asa de plictiseala sau cand am timp.[MISS]Lorena wrote:Geolică, semnături la cerere mai faci şi tu?


- [MOD]Lorena
- Posts: 6718
- Location: Leona♕❤⚘❤
Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)
Geo, e bebe rău când nu ai ce face Geo să-mi spui că-ţi dau o semnătură mercik .

"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥



