
































































Sper să îţi placă, Hades.[SA]Hades wrote:nice fa si mie ceva ce crezi tu ca mi se potriveste sa vedem daca ai inspiratie!



Thx.NeverDieAlone wrote:Avatare* ,in rest nice good job!
Mai am de muncă până acolo. ;p[VIP]Geo wrote:D-soara designer

Te-o fi vazut cand te-ai pupat cu astia pe metin, si na, ce o fi zicand si ea[SA]Hades wrote:nu te supara da seamana a gay!![]()
![]()
Păi, ai zis ceva ce te reprezintă... (glumesc)[SA]Hades wrote:nu te supara da seamana a gay!![]()
![]()



Cu plăcere, oricând.[SA]Hades wrote:este perfecta multumesc!
Mulțumesc, Lexx.[SGA]Lexx wrote:Frumoase lucrări Diana, felicitări!![]()
