[MISS]Lorena

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
BecauseWhyNot
Posts: 3

[MISS]Lorena

Post by BecauseWhyNot » Thu Sep 14, 2017 7:36 pm

► Numele tău de caracter: [Dn]FixMeNow
► Nume vinovat : [MISS]Lorena
► Motivul reclamaţiei: Dace imi da ea ban permanent pe forum? ca asa vrea ea? A trecut o saptamana nu 3 zile cat a zis ea ca o dat...
Ps: Loreno Daca citesti asta, cum ti-am promis ti-am facut reclamatie. :) nu cum ai zis tu pe Metin "Dau ban cat vreau eu" ;)
► Dovada : https://imgur.com/a/B69NB :arrow: https://imgur.com/a/V8bBj

madoarecapu
Posts: 6

Re: [MISS]Lorena

Post by madoarecapu » Thu Sep 14, 2017 7:40 pm

mie imi miroase a abuz ... si cum a avut atatea warnuri si suspendu recent, ar merita un ban permanent

daca inca avea suspendu putea sa vorbeasca cu who sa i debaneze contu, ce facem aici?

BecauseWhyNot
Posts: 3

Re: [MISS]Lorena

Post by BecauseWhyNot » Thu Sep 14, 2017 7:53 pm

madoarecapu wrote:mie imi miroase a abuz ... si cum a avut atatea warnuri si suspendu recent, ar merita un ban permanent

daca inca avea suspendu putea sa vorbeasca cu who sa i debaneze contu, ce facem aici?
Ce abuz? E prima data cand am luat Ban pe forum.

Si nu am vorbit cu Who Pentru ca uni mai si lucreaza si vin OBOSITI acasa..
Eu am facut reclamatie ca nu mi-se pare corect sa dea 3 zile ban si eu sa am pana la momentul de fata ban..

Ps. Nu te mai baga daca nu sti.. Lasa un superior sa raspunda. (asta asa pe viitor iti zic.)

madoarecapu
Posts: 6

Re: [MISS]Lorena

Post by madoarecapu » Thu Sep 14, 2017 9:40 pm

BecauseWhyNot wrote:
madoarecapu wrote:mie imi miroase a abuz ... si cum a avut atatea warnuri si suspendu recent, ar merita un ban permanent

daca inca avea suspendu putea sa vorbeasca cu who sa i debaneze contu, ce facem aici?
Ce abuz? E prima data cand am luat Ban pe forum.

Si nu am vorbit cu Who Pentru ca uni mai si lucreaza si vin OBOSITI acasa..
Eu am facut reclamatie ca nu mi-se pare corect sa dea 3 zile ban si eu sa am pana la momentul de fata ban..

Ps. Nu te mai baga daca nu sti.. Lasa un superior sa raspunda. (asta asa pe viitor iti zic.)
ziceam de ea ca face abuz de putere sefu, (asta asa pe viitor iti zic)

Kizev
Posts: 1177

Re: [MISS]Lorena

Post by Kizev » Fri Sep 15, 2017 12:13 am

madoarecapu - 2xWarn, nu-i reclamatia ta, n-ai ce cauta aic.

User avatar
Leona
Posts: 14
Location: Bubu❤

Re: [MISS]Lorena

Post by Leona » Fri Sep 15, 2017 4:07 pm

Ti-am dat ban 3 zile deoarece ai avut 3 warn-uri dar cum eu am ban pe joc si forum nu pot sa iti scot banul rog un alt membru staff sa o faca eu am ban pana maine pe forum si rog un alt memvru staff sa il scoata din lista de banare si pe Vali4 si el a avut ban 3 zile de la mine pe forum dar cum am ban nu pot scoate eu.#Lorena
Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: [MISS]Lorena

Post by [Diva]Diabla » Fri Sep 15, 2017 5:36 pm

atat tu cat si Vali4 ati primit unban
Reclamatie rezolvata!

T/C .

Locked

Return to “Cazuri rezolvate raport Staff”