#fainosag.

Toate topicurile inchise se afla aici !
fireball
Posts: 39

Re: #fainosag.

Post by fireball » Wed Dec 13, 2017 11:01 pm

denizK wrote:Boss, eu cred ca tu esti prea prost sa intelegi ceva in viata asta.
Tu iti faci alte conturi pe forum ca sa injuri, pai, prietene, ce ai patit ? Ti-e frica sa injuri de pe vip ? Tuti traheea.
Te credeam destept, si nu boss, nu m`am dus pe drumul "pupicilor" .
Dar cu tine nu se poate vorbii in nici un fel, nu'mi bat capu' pentru tine .
Cel mai usor lucru e sa l fac sa nu te bag in seama, sa te las sa suferi p-aici .
Ma doare n pl de parerea ta, si de tot, sa stii tu asta de la mine, jigneste-ma, mi se rupe. Nu mi-e frica de tine, admira, iti spun doar. Noroc!

for romana apasa 1

for 5xWarn apas "baneaza" - Kizev

KarD
Posts: 5

Re: #fainosag.

Post by KarD » Wed Dec 13, 2017 11:39 pm

denizK wrote:Boss, eu cred ca tu esti prea prost sa intelegi ceva in viata asta.
Tu iti faci alte conturi pe forum ca sa injuri, pai, prietene, ce ai patit ? Ti-e frica sa injuri de pe vip ? Tuti traheea.
Te credeam destept, si nu boss, nu m`am dus pe drumul "pupicilor" .
Dar cu tine nu se poate vorbii in nici un fel, nu'mi bat capu' pentru tine .
Cel mai usor lucru e sa l fac sa nu te bag in seama, sa te las sa suferi p-aici .
Ma doare n pl de parerea ta, si de tot, sa stii tu asta de la mine, jigneste-ma, mi se rupe. Nu mi-e frica de tine, admira, iti spun doar. Noroc!
Boss, intelegi gresit lucrurile. Eu daca mi-am facut un cont si am raspuns aici. Am facut-o strict ca sa nu iau ban pe vip pentru ca imi place cum da albastrul ala la nume. Nu m-am ferit niciodata cu cine sunt, fata de tine. Ma doare in p*** si de tine si de aia pe care ii sustii tu. Ei stiu asta mai bine. Ca sa te ridici la nivelul meu, in primul rand tre'sa vorbesti cu mine cu persoana ta. Nu sa te ascuzi pe connturi al caror nume bat apropouri aiurea.
Ca intre prieteni iti zic, cu toate ca nu dau 2 bani pe tine. Vezi ca am avut mai multe ocazii sa te ard pe tine decat ai avut tu pe mine. Dar cum spuneam, esti nesemnificativ si nu reprezinti nimic. " invidios pe kizev" as spune ca tu esti ala, dar e mult pe departea realitatea. Nu stiu ce ti-a zis tie Andru, dar daca el a reusit sa te dea de partea lui, imi dau seama ce specimen esti.
PS: o sa-ti sustin toti hateri! Poate o sa imi faci si mie niste acticitate. Dar ma mir sa insemni atat de mult.

InvidiosPeKizev nu e el. Dar n-o sa zic cine e. Ai warn + Edit - Kizev

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: #fainosag.

Post by [a.d.m.]who » Sat Dec 16, 2017 2:16 pm

denizK wrote:► Numele tău de caracter: [Dn]TheRealK
► Nume vinovat : [SGA]Kleine
► Motivul reclamaţiei: Uhm, pt ce warn ? pt "HAS MORO CAR"
► Dovada :https://imgur.com/a/Sikvt


Asa faci kleine ? https://imgur.com/a/zyXx5
Boss, imi stergi raportu' si dai t/c fara sa raspunda who ?
Inteleg ca esti nou, dar las-o-n pana mea frate.. stergi mesaju' si dai si t/c .. nu mi pasa daca iei suspend sau nu.. dar totusi frate.
Kleine - Suspend srv. + Suspend Forum .
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

Locked

Return to “Cazuri rezolvate raport Staff”