--- [SGA]Kleine ---

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
NoLifeR
Posts: 36
Location: "-.-" Sahara /S/ "-.-"

--- [SGA]Kleine ---

Post by NoLifeR » Sun Jan 07, 2018 6:10 pm

► Numele tău de caracter: [Dn]TheRealK
► Nume vinovat : [SGA]Kleine
► Motivul reclamaţiei: Favorizare, el a facut event muzica 12 runde, au castigat 2 persoane care au scris gresit si normal ca au castigat runda, ca domnu` kleine la pm nu tre` sa raspunda, a da, si mai e ceva, playeru' A71, zicea frumos raspunsu' corect pe striga, chiar daca el a castigat o runda, pe kleine l-a durut fix in pix, frumos kleine, foarte frumos..
► Dovada : https://imgur.com/a/R0Rqw

Apropo, la runda 3 corect era "Speak feat. Raluka" nu "Speack feat. Ralucka"
La runda 4, la fel nu e "b.u.g mafia" ci "B.U.G. Mafia feat Bodo"
Astept raspunsul lui [ADM]Who, kleine as dorii sa nu dai T/C si sa stergi primu' mesaj ca data trecuta, lasa-l pe Who sa raspunda si punct.
★ [K]deniz. NoLifeR ★
★ #BOMBARUSA-.-" ★
★ #Respecta-ma.. si vei fi respectat... ★
★ #I'm the Prince ! ★
★ #I'm the Tiger of ★
★ JUNGLE ★
★ Nu te da smecher in fata unui zeu ★
★ Fiindca.. te ineaca ploaia ... ★

User avatar
[SGA]Kleine
Posts: 84
Contact:

Re: --- [SGA]Kleine ---

Post by [SGA]Kleine » Sun Jan 07, 2018 6:22 pm

Nu am favorizat nimic Domnule i-am zis lu A71 sa nu mai zica si dupa ma scos din joc si n-am mai vazut ...

Si era eventul meu si nu ma interesa cum scria , pe mine si pe Admir ne-a interesat doar cine canta nu conteaza cum ai scis dar ai zis bine cine canta.
Image

NoLifeR
Posts: 36
Location: "-.-" Sahara /S/ "-.-"

Re: --- [SGA]Kleine ---

Post by NoLifeR » Sun Jan 07, 2018 6:27 pm

[SGA]Kleine wrote: Nu am favorizat nimic Domnule i-am zis lu A71 sa nu mai zica si dupa ma scos din joc si n-am mai vazut ...

Si era eventul meu si nu ma interesa cum scria , pe mine si pe Admir ne-a interesat doar cine canta nu conteaza cum ai scis dar ai zis bine cine canta.

Nu.. n-ai favorizat, prietene, ala zicea raspunsu corect de 2 ori si l-ai lasat asa, nu mi spune ca te-a scos din joc de 2-3 ori sa te scoata la rand ? Eu nu cred asta, prietene. Nu conteaza ca nu te interesa cum scria. Cat timp pe youtube e asa, asa ar trebuii sa scrii si pe striga daca e "Speak ft Raluka" asa scrii nu "Speack ft Ralucka" Asteptam raspunsu' lu' who si punct.
★ [K]deniz. NoLifeR ★
★ #BOMBARUSA-.-" ★
★ #Respecta-ma.. si vei fi respectat... ★
★ #I'm the Prince ! ★
★ #I'm the Tiger of ★
★ JUNGLE ★
★ Nu te da smecher in fata unui zeu ★
★ Fiindca.. te ineaca ploaia ... ★

User avatar
[SGA]Kleine
Posts: 84
Contact:

Re: --- [SGA]Kleine ---

Post by [SGA]Kleine » Sun Jan 07, 2018 6:29 pm

Chiar m-a scos din joc de 3 ori , si frate era eventul meu si a lu' Admir .. si Regurile noastre , si ce treaba am eu ca a gresit la sris accel playeri intr-un fel a zis cine cantau accea melodie playeri. au zis corect.
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: --- [SGA]Kleine ---

Post by [VIP]Admir » Sun Jan 07, 2018 6:35 pm

NoLifeR wrote:► Numele tău de caracter: [Dn]TheRealK
► Nume vinovat : [SGA]Kleine
► Motivul reclamaţiei: Favorizare, el a facut event muzica 12 runde, au castigat 2 persoane care au scris gresit si normal ca au castigat runda, ca domnu` kleine la pm nu tre` sa raspunda, a da, si mai e ceva, playeru' A71, zicea frumos raspunsu' corect pe striga, chiar daca el a castigat o runda, pe kleine l-a durut fix in pix, frumos kleine, foarte frumos..
► Dovada : https://imgur.com/a/R0Rqw

Apropo, la runda 3 corect era "Speak feat. Raluka" nu "Speack feat. Ralucka"
La runda 4, la fel nu e "b.u.g mafia" ci "B.U.G. Mafia feat Bodo"
Astept raspunsul lui [ADM]Who, kleine as dorii sa nu dai T/C si sa stergi primu' mesaj ca data trecuta, lasa-l pe Who sa raspunda si punct.
Da ma frate, e simplu A71 a dat raspunsul pe chat si a fost atentionat de mine sa nu il mai dea pentru ca e deja la eveniment.
Sistemul de facut evenimente nu prevede si aceasta situatie, omu nu a stiut ca nu are voie sa mai raspunda si a rapsuns pe chat. A fost atentionat si n-a mai raspuns. Cat despre restul reclamatiei tale uite-te in reclamatia facuta de Andru. O sa intelegi mai bine cum sta treaba.

Locked

Return to “Cazuri rezolvate raport Staff”