[VIP]Al3x

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
allax222
Posts: 8

[VIP]Al3x

Post by allax222 » Sat Jan 13, 2018 5:29 pm

► Numele tău de caracter:[Dn]mYd
► Nume vinovat :[VIP]Al3x
► Motivul reclamaţiei:Eram la ox si m-a tras pe el ca sa ma dea afara, avand in vedere ca inca nu eram elimintat din competitie.Daca era sa fiu dat afara, o facea membrul staff care organiza competitia, nu ... asta.
► Dovada :Astept sa verifice Who:)

User avatar
[VIP]Al3x
Posts: 1220
Location: A♥A

Re: [VIP]Al3x

Post by [VIP]Al3x » Sat Jan 13, 2018 6:37 pm

Te-ai mutat inainte de cele 10 secunde si [SGA]Kleine mi-a dat permisiunea sa-ti dau kick :roll: https://www.youtube.com/watch?v=i4kSkPZtk34
Image
Să ierți, e divin.
Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^

allax222
Posts: 8

Re: [VIP]Al3x

Post by allax222 » Sat Jan 13, 2018 6:50 pm

Mai, baiatule
Eu n-am vazut sa-l intrebi tu pe Klain daca imi poti da kick sau orice comanda, i-ai spus de altii, te-ai bagat ca ... Dar ce sa-ti cer, te bagi ca...

User avatar
[S]Red
Posts: 459

Re: [VIP]Al3x

Post by [S]Red » Sat Jan 13, 2018 8:33 pm

Bun .. eu vad ca [Dn]mYd s-a mutat inainte de 10 secunde si vad ca Kleine ia dat voie lui Al3x sa ii dea /tr .. (desi aici trebuia sa se ocupe organizatorul) dar e ok si asa. In video mai apare si [Dn]Cedry2k tot care se muta inainte de 10 secunde si nu inteleg de ce nu ia-ti dat si lui /tr ...

allax222
Posts: 8

Re: [VIP]Al3x

Post by allax222 » Sat Jan 13, 2018 9:40 pm

Evident, Red
Stai linistit, nu doar cu cedryk au facut asa, cu multi, s-au gasit fix la mine sa ma traga si tocmai d-aia am facut asa. :)

User avatar
[SGA]Kleine
Posts: 84
Contact:

Re: [VIP]Al3x

Post by [SGA]Kleine » Sat Jan 13, 2018 9:44 pm

[VIP]Al3x wrote:Te-ai mutat inainte de cele 10 secunde si [SGA]Kleine mi-a dat permisiunea sa-ti dau kick :roll: https://www.youtube.com/watch?v=i4kSkPZtk34

Alexe eu nu cred ca ti-am zis ca ii poti da trage , in fine am zis sai dai kick. el nici nu s a miscat prim urmare a fost ultimul [Dn]mYd.

T/C
Image

Locked

Return to “Cazuri rezolvate raport Staff”