[MISS]Lorena+[MISS]Aysis+[SGA]Marius

Toate topicurile inchise se afla aici !
User avatar
ala123
Posts: 132

Re: [MISS]Lorena+[MISS]Aysis+[SGA]Marius

Post by ala123 » Sat Apr 07, 2018 11:23 pm

[SGM]Hades wrote:
[SGA]Mistic wrote:In acel video chiar si cu claritate proasta se vede cum da cu bugul, atat am avut de zis.
ai sunt de acord si inca ceva daca de exepmlu: [SGA]Mistic da 1h pt orce
si daca e pe froum scris 1h atunci eu il continui nu ii dau warn sau nu am treaba cu dovada lui asa ca nu te mai ambala si te afirma ca esti cineva
si nu stiu care e treaba ta aici ca nu ti-a dat tie jail ia dat lu alan!
pupincuristi frate
???????????????????

User avatar
[VIP]George
Posts: 13

Re: [MISS]Lorena+[MISS]Aysis+[SGA]Marius

Post by [VIP]George » Sat Apr 07, 2018 11:41 pm

[SGM]Hades wrote:
[SGA]Mistic wrote:In acel video chiar si cu claritate proasta se vede cum da cu bugul, atat am avut de zis.
ai sunt de acord si inca ceva daca de exepmlu: [SGA]Mistic da 1h pt orce
si daca e pe froum scris 1h atunci eu il continui nu ii dau warn sau nu am treaba cu dovada lui asa ca nu te mai ambala si te afirma ca esti cineva
si nu stiu care e treaba ta aici ca nu ti-a dat tie jail ia dat lu alan!
Ba nu am nimic cu aysis, dar cu lorena si marius ca sa inveţe sa fie staff, ca astia fut metinul din cauza la unii ca astia. Marius nu are nicio dovada, dovezile lui sunt egal cu 0. Si ce cauţi tu aici ? discuta în haita ta. iar lorena la fel 0 dovezi se baga cu musca în lapte ea.

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: [MISS]Lorena+[MISS]Aysis+[SGA]Marius

Post by [a.d.m.]who » Thu Apr 12, 2018 5:53 pm

[VIP]George wrote:Nume de caracter:[VIP]George
Nume vinovat:[MISS]Lorena+[MISS]Aysis+[SGA]Marius
Motivul reclamatiei:[VIP]Alan Jail permanent, dovezile alui Marius pozele deci in cele 2 poze în una statea pe loc, iar in prima nu se vedea numele cand a atacat, iar in a doua se vedea dar statea pe loc ! VIDEOUL LUI AYSIS ARE CLARITATEA -999999999999999999999 NU SE INTELEGE NIMIC NICI MACAR NUMELE NU SE VEDE , ERA CU TINTA PE NUMELE LUI [Dn]Cedry2k, iar in poza lui marius cand da jail 3h nu apare caracterul lui Alan, bun şi unde dreacu e a 3 a DOVADA A LUI [MISS]LORENA ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DOVADA:-
ASTEPT RĂSPUNSUL LUI FIFTY/WHO.

Daca ai tu ceva cu Lorena si Marius e stict problema ta .
Ei nu sunt obligati sa verifie daca cel dinainte lor a dat pedeapsa corect sau nu , datoria lor este sa o corecteze in caz ca sunt anuntati ca nu a fost aplicata corect si sa continue exact cum scrie in regulament !
Asa ca nu sunt ei de vina cu absolut nimica.
Daca Alan nu facea nimic, nu avea nici naiba treaa cu el sa-l filmeze sa il pedepseasca , te-a platit sa-i iei apararea sau care-i problema ? Nasol e ca nu ai cu ce sa-i iei apararea , eu am vazut exact ce era necesar in videouri , chiar daca nu au calitate mare , asta daca stii unde sa te uiti .
Exista toate dovezile , si toate il fac "vinovat".Daca nu ii comvine situatia sa nu mai puna pe altii sa ii ieie apararea degeaba si sa caute motive aberante sa ii bage pe altii care nu au nici o vina . Ori sta pe treaba lui ori isi accepta consecintele.
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

Locked

Return to “Cazuri rezolvate raport Staff”