sga zohan

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
ala2123456789
Posts: 275

sga zohan

Post by ala2123456789 » Mon Jul 02, 2018 2:26 pm

► Numele tău de caracter: [VIP]YeXiu
► Nume vinovat : [SGA]Zohan
► Motivul reclamaţiei: ma provoaca de pe vip si dupa imi da mute de pe sga. cica el stie sa vb si eu nu...+++++++ da mute fara sa dea warn, probabil era vip gecko ala dar totusi era pe alt cont si el n avea de unde sa stie
► Dovada : https://imgur.com/a/YhpcyMC
https://imgur.com/a/sXUpGmm
Image

Image

[MOD]Zohan
Posts: 92

Re: sga zohan

Post by [MOD]Zohan » Mon Jul 02, 2018 2:37 pm

Mă faci să râd ...te am pus eu să înjuri ?..plus că nu te am provocat...uite aici ce înseana plod
PLOD, plozi, s. m., ploduri, s. n. 1. S. m. (Astăzi peior.) Copil (mic)
Dau T/C rog şi alţii colegi să răspundă cu părare dacă am greşit sau nu

ala2123456789
Posts: 275

Re: sga zohan

Post by ala2123456789 » Mon Jul 02, 2018 3:00 pm

daca eu spun ca imi bag pwla in piz,da ma tii asta nu e o jignire, nu? pt ca e practic actul sexual si na e normal...
Actul sexual, cunoscut de asemenea ca și copulație, se referă de obicei la momentul când organul reproducător masculin intră în organul reproducător feminin.
Image

Image

SamSunGs8
Posts: 88

Re: sga zohan

Post by SamSunGs8 » Mon Jul 02, 2018 3:03 pm

ala2123456789 wrote:daca eu spun ca imi bag pwla in piz,da ma tii asta nu e o jignire, nu? pt ca e practic actul sexual si na e normal...
Actul sexual, cunoscut de asemenea ca și copulație, se referă de obicei la momentul când organul reproducător masculin intră în organul reproducător feminin.
Mai taci in pl mea si nu te mai da in spectacol. Dupa ce ca injuri pe server non-stop si provoci toti playerii mai ai tupeu sa faci si reclamatie?
Tocmai tu in plm?

Nu stiu de ce dracu` v-a scos Fifty banu`, IP meritati si tu si Vali.

ala2123456789
Posts: 275

Re: sga zohan

Post by ala2123456789 » Mon Jul 02, 2018 3:05 pm

SamSunGs8 wrote:
ala2123456789 wrote:daca eu spun ca imi bag pwla in piz,da ma tii asta nu e o jignire, nu? pt ca e practic actul sexual si na e normal...
Actul sexual, cunoscut de asemenea ca și copulație, se referă de obicei la momentul când organul reproducător masculin intră în organul reproducător feminin.
Mai taci in pl mea si nu te mai da in spectacol. Dupa ce ca injuri pe server non-stop si provoci toti playerii mai ai tupeu sa faci si reclamatie?
Tocmai tu in plm?

Nu stiu de ce dracu` v-a scos Fifty banu`, IP meritati si tu si Vali.
de injurat injur numa prostii ca tn, ca deniz care nau ksf si se dau smq pe mt2 steel cu nu o sa ma vezi cal injur pe player123 care nu stie cum sa faca perlele si care nu se da in stamba sisi vede de jocu lui
Image

Image

[MOD]Zohan
Posts: 92

Re: sga zohan

Post by [MOD]Zohan » Mon Jul 02, 2018 9:25 pm

Reclamaţie inutilă T c

Locked

Return to “Cazuri rezolvate raport Staff”