Ti-am spus doar Who/Fifty , ai gradul [ADM] sau [Owner] ??

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
User avatar
[VIP]Hassan
Posts: 49

Ti-am spus doar Who/Fifty , ai gradul [ADM] sau [Owner] ??

Post by [VIP]Hassan » Fri Jan 04, 2019 3:12 am

► Numele tău de caracter : [Dn]Cassian
► Nume vinovat : [SGA]LeeSen (ca de obicei)
► Motivul reclamaţiei: Mute 1h pentru ca vai doamne i-am spus (ceva cu lamu ie) si mi a dat 1H ca am injurat de pe vip si sunt acceasi persoana cu Cassian , bajatu nu stie regulamentu csf .. si vreau dovada si cand ai pus intrebari pe chat sa vad ca nu ai facut blat / de ce nu i-ai dat mute la [SGA]Ursu 3 h pentru ''pl'' dovada mai jos (a 2-a)
► Dovada : https://imgur.com/a/83kFPb5
https://imgur.com/a/BS0scDg

CHIORULEEEEEEEEEEEEEE SI AIA CU [SGA]Ursu treci cu vederea ? ASA E STAFF DA-O DRQ DE TREABA SUNTETI PROSTI , PROPUN CURATENIA IN STAFF SI SCOATEREA TOTI PROSTIILOR SI SA NU MAI DATI GRADE LA TOATA


2.Injurii/Jigniri adresate membrilor Staff:
-Prima abatere : avertisment;
-A doua abatere: mute 1h;
-A treia abatere: jail 3h;
-A patra abatere : mute permanent.
(Dacă se face shop şi continuă primeşte jail permanent!)


NICI SA COPIEZI CEVA NU STII
Image

Lost
Posts: 159

Re: Ti-am spus doar Who/Fifty , ai gradul [ADM] sau [Owner]

Post by Lost » Fri Jan 04, 2019 10:43 am

Hassan mananca mai mult cacat si iei Ban

Rahos
Posts: 10

Re: Ti-am spus doar Who/Fifty , ai gradul [ADM] sau [Owner]

Post by Rahos » Fri Jan 04, 2019 11:42 am

Uite ma LeeSeen, ce explicatie are un superior de al tau:
A primit jail T/C, poti s-o rozi, cand sunt pe vip sunt pe vip, cand sunt pe player sunt pe player, cand sunt pe staff pai sunt pe staff, nu ti-o mai cauta cu a mea.
http://forum.metin2steel.in/viewtopic.php?f=56&t=29187

Daca la el "vip e vip si staff e staff" la playeri de ce sa fie diferit prietene? Ca nu au un [SA], [S], [MISS] etc in fata?

Poate sa vina cu 1000 caractere, la fiecare regulamentul se reia de la "0" adica de la warn.

ala4123
Posts: 14

Re: Ti-am spus doar Who/Fifty , ai gradul [ADM] sau [Owner]

Post by ala4123 » Fri Jan 04, 2019 1:26 pm

Rahos wrote:Uite ma LeeSeen, ce explicatie are un superior de al tau:
A primit jail T/C, poti s-o rozi, cand sunt pe vip sunt pe vip, cand sunt pe player sunt pe player, cand sunt pe staff pai sunt pe staff, nu ti-o mai cauta cu a mea.
http://forum.metin2steel.in/viewtopic.php?f=56&t=29187

Daca la el "vip e vip si staff e staff" la playeri de ce sa fie diferit prietene? Ca nu au un [SA], [S], [MISS] etc in fata?

Poate sa vina cu 1000 caractere, la fiecare regulamentul se reia de la "0" adica de la warn.
probabil doar mistic face treaba asta pt daca eu merg sal injur pe hades de pe un caracter simi da mute sau jail perm pt ca el nu stie regulamntu si face cvr si dupa intru pe alt carcater sil injur iar tot imi da jail perm sau ban. dc doamne o trebuit sai dea comenzi lu prostu asta de hades nuj
dc drc va laudati ca faceti nuj ce mare cleint nou si ca o sa intre cu sutele playeri cand joaca doar playeri vechi pe server si nici 10 nu cred cas noi care joaca la momentu actual sa fim realisti voi nu oferiti nik atragator unui player nou care intra pe sv decat niste membri staff prosti care nu cunosc regulamentu adica cu toti stim povestea
voi trb sa intelegeti ca fifty profita de voi toti voi ii faceti trebaa si el sta bn mersi si ia bani nui mai donati la prost ca nu se merita vati luat sga azi peste o luna no sal mai aveti niste reguli pe serveru asta de tot rahatu care nici macar nu sunt respectate 30 de playeri aveti si la aia l dati mute le dati ban jail macar daca pe fifty nul int faceti voi cv nu inseamna ca daca unu injura trb sai dati mute sau warn sa fim mai toleranti
sa le dati unban la toti care fac cereri unban deacuma

Lost
Posts: 159

Re: Ti-am spus doar Who/Fifty , ai gradul [ADM] sau [Owner]

Post by Lost » Fri Jan 04, 2019 3:23 pm

Era GM De fata acolo
1:Hahsan Esti Prost
2:topic inutil Cos
3:daca continui Jail meriti
4:ban 3 zile pe forum
5:nu mai injura ca vedeta
6:Merita jail 1H ca esti prost
7:daca te mananca LeeSen Are Dreptate esti prost sau prost
Dati Cos+T/C

Amuitatparola
Posts: 26

Re: Ti-am spus doar Who/Fifty , ai gradul [ADM] sau [Owner]

Post by Amuitatparola » Fri Jan 04, 2019 3:35 pm

Lost wrote:Era GM De fata acolo
1:Hahsan Esti Prost
2:topic inutil Cos
3:daca continui Jail meriti
4:ban 3 zile pe forum
5:nu mai injura ca vedeta
6:Merita jail 1H ca esti prost
7:daca te mananca LeeSen Are Dreptate esti prost sau prost
Dati Cos+T/C
Ce nume ai pe joc mă, futuți morții mă-tii de sclav, tre să comentezi tu peste tot de fiecare dată?

User avatar
[SGA]Ursu
Posts: 564

Re: Ti-am spus doar Who/Fifty , ai gradul [ADM] sau [Owner]

Post by [SGA]Ursu » Fri Jan 04, 2019 4:50 pm

Nu cred ca am jignit pe cineva cu ce am spus eu acolo, nu scoate din context. Plus ca eram intre prieteni, iar ce se vorbeste intre prieteni, unde nu e lume nu se pedepseste cu mute.
Image

Image

User avatar
[VIP]Hassan
Posts: 49

Re: Ti-am spus doar Who/Fifty , ai gradul [ADM] sau [Owner]

Post by [VIP]Hassan » Fri Jan 04, 2019 5:10 pm

[SGA]Ursu wrote:Nu cred ca am jignit pe cineva cu ce am spus eu acolo, nu scoate din context. Plus ca eram intre prieteni, iar ce se vorbeste intre prieteni, unde nu e lume nu se pedepseste cu mute.
Bun , ursule nu am nimic cu tine dar cat timp [SGA]LeeSen era acolo trebuia sa-ti dea mute 3h pentru ca si mie mi-a dat + 15 minute pe VIP si cand am venit pe [Dn] , i-am spus ''Sa ti-o trag lamu ie'' si mi-a dat mute 1h fara avertisment si tu trebuia sa primesti mute 1-3h ca esti staff . si nu a procedat asta ca esti in staff si crede ca staff-u nu pateste nimic .

P.S : Da-le warn la toti playerii care s-au bagat in TOPICUL asta .
Image

Locked

Return to “Cazuri rezolvate raport Staff”