[GM]Alex

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
User avatar
[VIP]Hassan
Posts: 49

[GM]Alex

Post by [VIP]Hassan » Sat Jan 05, 2019 3:47 pm

► Numele tău de caracter: [Dn]Cassian
► Nume vinovat : [GM]Alex
► Motivul reclamaţiei: Cica am fost cu bug si cu hack la ox BA OMULE SUNT 2 TIPURI DE RIDICARE DE MANA BUCURIE 1 SI BUCURIE 2 TU ESTI PROST MA ? CUM DRACU SA SPUI ASA CEVA DOAMNE STAFF CE AVEM NOI PE METIN2 STEEL
► Dovada : 2 SECUNDE CA ITI PUN FILMAREA TA SA VEZI CA RIDICAM MANA

https://youtu.be/4FyGr2nW0MU uita-te ma la tine in filmare chiolrule , cand fentam ma miscam sa nu ma mai copieze drogatu si eu am hack si bug =]]]]]]]]]]]]]]]]] auzi ma sa se ia masuri si sa mi-se dea modurile , nu sufar de ele doar ca prostu de tine ce esti cauti motive ca ai gresit ca vai 2 conturi si poti intra pe 1000000 de conturi nu ma int ce-s cu evnelte tale . astept modurile fata mea
Last edited by [VIP]Hassan on Sat Jan 05, 2019 4:20 pm, edited 1 time in total.
Image

ala312345678
Posts: 13

Re: [GM]Alex

Post by ala312345678 » Sat Jan 05, 2019 3:48 pm

[GM]Alex wrote:https://youtu.be/N-oIenhWdQU Minutul 13:10-13:17

In momentul cand sa decis castigatorul acelei runde... El a folosit diferite feluri de emotie.. Ai intrat cu bug la ox... si oriunde stateai nu te scotea de la ox. Si foloseai emotii de bucurie. Plus ... ai intrat si cu 2 conturi... [Dn]Boyka si [Dn]Cassian
po sa intre cu 100 de conturi, se vede ca n ai fost la prea multe oxuri si ca nu cunosti regulamentul.
uneori la unii playeri, cum a fost aici, cand castigi runda apare animatia aia cu ambele maini ridicate. din aia nu ti poti da seama daca e cu bug, ai luat decizii mult prea rpd fara sa te gandesti. daca ti se parea suspect urmatoare runda trebuia sa l pui sa stea pe raspunsu corect si sa te uiti atent la el, iar daca in continuare ti se parea suspect la sfarsit daca castiga mai faceai o runda in plus doar cu el si il puneai sa stea pe raspunsu gresit si vedeai daca chiar a fost cu bug.
nu inteleg de ce ai primit up pt ca nu prea ai deloc experienta pe serveru asta. Nu prea vad rostul tau in subiectul asta ..Warn pentru ca nu ai ce cauta aici. By [GM]Alex

User avatar
[VIP]Hassan
Posts: 49

Re: [GM]Alex

Post by [VIP]Hassan » Sat Jan 05, 2019 4:10 pm

ala312345678 wrote:
[GM]Alex wrote:https://youtu.be/N-oIenhWdQU Minutul 13:10-13:17

In momentul cand sa decis castigatorul acelei runde... El a folosit diferite feluri de emotie.. Ai intrat cu bug la ox... si oriunde stateai nu te scotea de la ox. Si foloseai emotii de bucurie. Plus ... ai intrat si cu 2 conturi... [Dn]Boyka si [Dn]Cassian
po sa intre cu 100 de conturi, se vede ca n ai fost la prea multe oxuri si ca nu cunosti regulamentul.
uneori la unii playeri, cum a fost aici, cand castigi runda apare animatia aia cu ambele maini ridicate. din aia nu ti poti da seama daca e cu bug, ai luat decizii mult prea rpd fara sa te gandesti. daca ti se parea suspect urmatoare runda trebuia sa l pui sa stea pe raspunsu corect si sa te uiti atent la el, iar daca in continuare ti se parea suspect la sfarsit daca castiga mai faceai o runda in plus doar cu el si il puneai sa stea pe raspunsu gresit si vedeai daca chiar a fost cu bug.
nu inteleg de ce ai primit up pt ca nu prea ai deloc experienta pe serveru asta.
Si tot nu am primit modu ala nu stie ce vorbeste ma da-i pace imediat dau edit cu dovada ca ridicam mana dar cat timp te tot misti si asa nu ai cum sa ridici mana ca in mers sa ridici mana nici nu e posibil tu nu stii ca nu prea intrii doar din luna in luna T/C DE LA WHO / FIFTY
Image

ala312345678
Posts: 13

Re: [GM]Alex

Post by ala312345678 » Sat Jan 05, 2019 4:25 pm

[VIP]Hassan wrote:
ala312345678 wrote:
[GM]Alex wrote:https://youtu.be/N-oIenhWdQU Minutul 13:10-13:17

In momentul cand sa decis castigatorul acelei runde... El a folosit diferite feluri de emotie.. Ai intrat cu bug la ox... si oriunde stateai nu te scotea de la ox. Si foloseai emotii de bucurie. Plus ... ai intrat si cu 2 conturi... [Dn]Boyka si [Dn]Cassian
po sa intre cu 100 de conturi, se vede ca n ai fost la prea multe oxuri si ca nu cunosti regulamentul.
uneori la unii playeri, cum a fost aici, cand castigi runda apare animatia aia cu ambele maini ridicate. din aia nu ti poti da seama daca e cu bug, ai luat decizii mult prea rpd fara sa te gandesti. daca ti se parea suspect urmatoare runda trebuia sa l pui sa stea pe raspunsu corect si sa te uiti atent la el, iar daca in continuare ti se parea suspect la sfarsit daca castiga mai faceai o runda in plus doar cu el si il puneai sa stea pe raspunsu gresit si vedeai daca chiar a fost cu bug.
nu inteleg de ce ai primit up pt ca nu prea ai deloc experienta pe serveru asta.
Si tot nu am primit modu ala nu stie ce vorbeste ma da-i pace imediat dau edit cu dovada ca ridicam mana dar cat timp te tot misti si asa nu ai cum sa ridici mana ca in mers sa ridici mana nici nu e posibil tu nu stii ca nu prea intrii doar din luna in luna T/C DE LA WHO / FIFTY
platesti pt gresesile fratelui tau claduia karma ma bucur ca tea scos

ala312345678
Posts: 13

Re: [GM]Alex

Post by ala312345678 » Sat Jan 05, 2019 4:37 pm

cn mia dat warn si nu vede rostul comentariului meu in reclamatia asta vr sa te luminez
ca un player vechi ce sant si cunosc serveru si regulamentul mai bn decat asta de miai dat warn am zis sami exprim si eu pararea spunand cum gm alex a laut o decizie gresita si cum putea proceda de fapt ca sa fie totu bn si corect. acolo la event mai erau si alti membri staff nume grele si nimeni nu a facut nimic cand alex a luat decizia asta. pe atat poti cunoaste habar n au nimic...

[GM]Alex wrote:Care membrii staff :)))) Nume grelee... ca doar Miley era mai veche ca mine in staff :)))))) Vorbesti aiurea . Al doilea warn...by [GM]Alex
se numeste ironie man...
Last edited by ala312345678 on Sat Jan 05, 2019 4:54 pm, edited 1 time in total.

User avatar
[SGA]Alex
Posts: 90

Re: [GM]Alex

Post by [SGA]Alex » Sat Jan 05, 2019 4:49 pm

Care membrii staff :)))) Nume grelee... ca doar Miley era mai veche ca mine in staff :)))))) Vorbesti aiurea . Al doilea warn...by [GM]Alex

User avatar
[VIP]Hassan
Posts: 49

Re: [GM]Alex

Post by [VIP]Hassan » Sat Jan 05, 2019 4:55 pm

[GM]Alex wrote:Care membrii staff :)))) Nume grelee... ca doar Miley era mai veche ca mine in staff :)))))) Vorbesti aiurea . Al doilea warn...by [GM]Alex
Eu cand primesc modurile alea ma ? Ca iti garantez ca nu am fost cu bug si hack u nu merge pe Metin2Steel si puteai sa ma testezi pe raspuns din cate vezi ridicam mana dar cand te misti nu poti ridica iti dovedesc daca nu refaci un ox tot cu 2x 100 B si sa vezi ca ti-l castig
Image

User avatar
[VIP]Hassan
Posts: 49

Re: [GM]Alex

Post by [VIP]Hassan » Sat Jan 05, 2019 8:23 pm

[SA]Hades wrote:o dovada clara ?? nu ce a pus hasan este?
Eu am pus doar de la minutu 10 ...

Dovada lui : https://www.youtube.com/watch?v=N-oIenh ... e=youtu.be

Stai calm , nu am fost cu bugul si Red a spus :P
Image

User avatar
[VIP]Hassan
Posts: 49

Re: [GM]Alex

Post by [VIP]Hassan » Sun Jan 06, 2019 1:00 am

[SA]Hades wrote:totusi ast sa puna si el dovada!
E DOVADA LUI CA DOAR EU NU PUTEAM SA BUN INTREBARI DIN FLOARE FRATE =]] btw Alex , premiul ?
Image

ala312345678
Posts: 13

Re: [GM]Alex

Post by ala312345678 » Sun Jan 06, 2019 1:03 am

[VIP]Hassan wrote:
[SA]Hades wrote:totusi ast sa puna si el dovada!
E DOVADA LUI CA DOAR EU NU PUTEAM SA BUN INTREBARI DIN FLOARE FRATE =]] btw Alex , premiul ?
hades zici cai cazut din luna

Locked

Return to “Cazuri rezolvate raport Staff”