[SGA]Alex

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
User avatar
[VIP]LL
Posts: 172

[SGA]Alex

Post by [VIP]LL » Wed Jan 30, 2019 6:14 pm

► Numele tău de caracter: [VIP]LL
► Nume vinovat : [GM]Alex
► Motivul reclamaţiei: Abuz de grad /forum
► Dovada : http://forum.metin2steel.in/viewtopic.p ... 1&start=20

baiatu' , de ce deschizi topic sa ne intrebi daca am tras speis si de panouri ? sau sa faci pe altii muciosi? voiam sa iti las si eu replay la ce a zis hades , dar ce sa vezi nu am putut , dar tu fiind gm , auch pardon , SGA , te-ai gandit sa faci abuz de grad :*

HAI SA DESCHIDEM TOTI TOPIC-uri CAND SI CUM VREM SA POSTAM ?! CE ZICETI Domnilor cu grade din staff?
Who/Fifty/Hades?
Image

User avatar
[SGA]Alex
Posts: 90

Re: [SGA]Alex

Post by [SGA]Alex » Wed Jan 30, 2019 6:22 pm

Nu exista niciun regulament de genu : Abuz/Staff.. de unde ai scos o ? Pai voi de ce ma faceti pe mine mucios ? Eu nu am voie sa va intorc cu aceeasi moneda? Arata-mi unde scrie ca nu am voie sa deschid topicul .

[Dn]Chico
Posts: 38

Re: [SGA]Alex

Post by [Dn]Chico » Wed Jan 30, 2019 6:25 pm

[VIP]LL wrote:► Numele tău de caracter: [VIP]LL
► Nume vinovat : [GM]Alex
► Motivul reclamaţiei: Abuz de grad /forum
► Dovada : http://forum.metin2steel.in/viewtopic.p ... 1&start=20

baiatu' , de ce deschizi topic sa ne intrebi daca am tras speis si de panouri ? sau sa faci pe altii muciosi? voiam sa iti las si eu replay la ce a zis hades , dar ce sa vezi nu am putut , dar tu fiind gm , auch pardon , SGA , te-ai gandit sa faci abuz de grad :*

HAI SA DESCHIDEM TOTI TOPIC-uri CAND SI CUM VREM SA POSTAM ?! CE ZICETI Domnilor cu grade din staff?
Who/Fifty/Hades?
Alex imi raspunde cu ''ma-ta'' el crede ca-si permite cu oricine , dupa ce am primit eu jail 7 sec , ce sa vezi [VIP]KenT a vorbit , dar ne scuzati cand avem prieteni ..
Nu ai ce căuta aici - Warn - by Drogatu

User avatar
[VIP]LL
Posts: 172

Re: [SGA]Alex

Post by [VIP]LL » Wed Jan 30, 2019 6:30 pm

am sa las un superior de al tau sa decida daca ceea ce ai facut tu este corect :) daca tot e corect sa ne dea la toti "puterea" de a deschide topic cand vrem unde vrem si sa comentam ca ne-am adus noi aminte ca m-a facut x mucios , sau ca avem pura curiozitate ce au tras colegii de bresle pe nas si sa deschid topicuri de prin reclamatii sa intreb :-?

2.Postarea de texte/imagini/link-uri ce sunt vulgare sau jignitoare
uite partea care ai incalcat tu regulamentul , da..ma simt jignit ca m-ai facut mucios sau ca am tras pe nas , nu sunt nici drogat

Cat despre partea cu t/c...e o chestie simpla de bun simt , ai idee ce e ala ?
un Superior de al tau mi-a dat deja raspunsul de aceea a fost apasat butonul T.C !
e o problema de logica , a fost apasat acel buton pentru ca topicul a fost inchis ... Ai idee ce e aia logica nu ?
Image

User avatar
[SGA]Alex
Posts: 90

Re: [SGA]Alex

Post by [SGA]Alex » Wed Jan 30, 2019 6:44 pm

Din cate vad eu .. Tu , Karina si Dinne a-ti jignit in topicu ala.. Nu te mai da manz bland.

User avatar
[VIP]LL
Posts: 172

Re: [SGA]Alex

Post by [VIP]LL » Thu Jan 31, 2019 2:08 am

chiar daca noi am avut motive intemeiate sa o face, din cate AI vezut.. faci reclamatie de kick dupa ce provoci..am si eu o intrebare

Pai ma pasarica ma , tu nu cumva trebuia sa imi aplici regulamentul?tu esti in jungla aici ? daca eu ma apuc sa iti dau /dc tie , tu imi dai si tu mie in loc sa aplici regulamentul ?

CRED CA PARTEA AIA CU "A-TI JIGNIT SI VOI" SPUNE CAM TOT CE II POATE CREIERUL ALA STAFIDIT :) HAVE FUN :*
Image

User avatar
[SGA]Alex
Posts: 90

Re: [SGA]Alex

Post by [SGA]Alex » Thu Jan 31, 2019 3:43 pm

Ai primit /dc cumva de la mine incultule ? Nici in reclamatii nu sti sa vorbesti frumos. Nu te mai da mata blanda ca esti avocat lafel ca , Karina. Ce regulament sa aplic de pe cont de player... dupa sa zici ca te provoc si iti dau mute ? Stai linistit.. pana acum ai avut numai reclamatii de tot rasul. Si te straduiesti sa scrii mult crezi ca se va intampla ceva. Vai de tine. Bafta, Have fun :D

User avatar
[VIP]LL
Posts: 172

Re: [SGA]Alex

Post by [VIP]LL » Thu Jan 31, 2019 3:48 pm

pana una alta tot forumul asta e plin de reclamatii pentru tine , a fost inchis de un superior de al meu , dar si de al tau baiatu' , pana hai sa nu facem chat , inchide-l si pe asta si lasa un superior sa raspunda :*

Ca o mica paranteza , pot sa fiu cum spui tu , dar de la tine ca si staff se asteapta maturitate , sa stii sa porti o discutie sa stii cand sa vorbesti si cand sa taci :) sa respecti playerii apoi sa ceri si respect , sa stii sa te faci respectat...

sper ca daca v-a inchide asta un superior sa nu te gasesti tu miezu' sa o deschizi
Image

User avatar
[SGA]Alex
Posts: 90

Re: [SGA]Alex

Post by [SGA]Alex » Thu Jan 31, 2019 4:02 pm

Daca stii atat de multe despre cum sa fii staf.. de ce nu esti staff? Deci voi cand ma injurati si ma luati la misto eu sa zic multumesc. Tu nu iti dai seama ce vorbesti. Sa ne lasam noi luati la misto de niste copii de 14 ani. Si dupa sa ne rugam de ei sa ne respecte ? Voi trebuie sa respectati si nu s-ar mai ajunge la asta, nu avem de ce sa cerem noi respect de la voi daca voi nu respectati de la inceput. Daca voi a-ti fi respectat staffu si nu a-ti fi fost gelosi ca noi avem ca noi suntem etc. s-ar fi jucat mult mai frumos pe acest server. Tu esti unul dintre cei mai rai VIP de pe server si te gasesti sa imi spui mie de respect.. Vrei sa fiu milogu tau si sa ma iei la misto ? Si dupa sa ma rog de tine sa nu te mai iei de mine ? Cred ca asa v-ar place voua . Dar nu se face asa copilasi.

User avatar
[VIP]LL
Posts: 172

Re: [SGA]Alex

Post by [VIP]LL » Thu Jan 31, 2019 4:16 pm

de ce nu sunt in staff ?! TU CHIAR AI IMPRESIA CA ESTI ACOLO ca esti vre-un super erou ma ?!
Pai hai sa incep cu inceputul
- zilele astea intrii pe cont de level 1 , si incerci sa faci ce stii ce ai facut . - > de aici denota ca esti staff?
- sunt gelos ca ai ? nu ba, chiar ma gandeam la un moment sa vorbesc cu fifty sa te puna drept mascota, dar mi-am dat seama ca locu' e ocupat de prietena ta boef
- ieri cand eu ti-am adus tie niste acuzatii , mi s-au cerut printuri :) imi spui ca sunt unul din vip-ii rai de aici? un print dovada ceva?--pana sa faci acel gest mizerabil, care ti-ai scarbit toti colegii din staff cu el, nici macar " SALUT " nu iti dadeam bai pinochio :)) acum vi sa imi spui tu mie cum e sa fi staf ?!
Dar sa nu deviem de la subiect , iti ramane reclamatia in picioare ca deschizi topicuri pe unde inchid superiorii tai sa completezi , te rog sa inchizi acest subiect pana raspunde un superior ca deja se face chat si iti fac pe plac , dar forumul asta nu e şatra de unde vii tu :)
Image

Locked

Return to “Cazuri rezolvate raport Staff”