Reclamatie [MISS]Anne / [SGA]Ursu

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Reclamatie [MISS]Anne / [SGA]Ursu

Post by [VIP]Kito » Thu Jan 31, 2019 11:32 pm

► Numele tău de caracter: [VIP]Kito
► Nume vinovat : [MISS]Anne / [SGA]Ursu
► Motivul reclamaţiei: Habar nu au sa impuna o regula si folosesc comenzi aiurea (Jail 15 minute).
► Dovada : https://imgur.com/a/mRQ5s4J

Bai fratilor, voi sunteti prosti?
Tot omu normal, care impune o regula de genu o formuleaza ceva gen "Cine mai vorbeste pe chat de acum pleaca mp1 sau jail 15 minute", voi doi sunteti mai cu "coarne" si la voi se formuleaza "cine vorbeste peste mine/deranjeaza..."

Cand ai zis "fara spectatori", ai facut o pauza de la regulament, am crezut ca ai terminat si ti-am pus o intrebare avand in vedere ca nu ai zis "Cine mai vorbeste bla bla" si tu sari cu mp1? Si maimutoiu ala de Ursu, la ce ma-ta dai tu Jail ma? Invata in rasa ta sa faci un eveniment, mergi la colegii tai capabili (desi...sunt putini si aia) si baga la cap cum sa formulezi o regula/organizezi un eveniment.

IMI RASPUNDE HADES/WHO/FIFTY. Daca altcineva da T/C, o refac de cate ori e nevoie.

Si inca ceva. Mai cititi si voi forumu, vedeti ce e nou.
SI DE ACUMA TOATE EVENTELE SE SA FACA IN MAPA 4545 4545 ca acolo nu este bug!
- http://forum.metin2steel.in/viewtopic.php?f=56&t=29598
Last edited by [VIP]Kito on Thu Jan 31, 2019 11:35 pm, edited 1 time in total.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Reclamatie [MISS]Anne / [SGA]Ursu

Post by [VIP]Kito » Thu Jan 31, 2019 11:36 pm

[SA]Hades wrote:3.Nerespectarea regulilor impuse de organizatori/deranjarea evenimentului :
-Prima abatere: jail 15m.
-A doua abatere: jail 3h.
-A treia abatere: jail 6h.
Ce regula ba? Ai fumat si tu?
A zis "CINE MAI VORBESTE PESTE MINE", nici de cum "CINE MAI VORBESTE DE ACUM INAINTE"

Am lasat-o sa-si termine regulamentul dupa care i-am pus o intrebare, ce mama dracu`, regulile voastre tampite care le intelegeti doar voi.

Locked

Return to “Cazuri rezolvate raport Staff”