Reclamatie [SGA]Kizev

Toate topicurile inchise se afla aici !
[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Reclamatie [SGA]Kizev

Post by [VIP]Admir » Sun Aug 27, 2017 2:57 am

http://imgur.com/a/dnJnD
Mi-a placut asta, doar ultima speta din Staff ar putea sa faca o afirmatie in numele lui Who, fara ca Who sa stie. Andrule, se vede prin felul in care scrii, si faci afirmatii in numele altora, ca incerci doar sa te scoti si sa aplanezi lucrurile. Asta nu se numeste aparare, e doar o tentativa de a face pe cineva sa creada ca tu ai dreptate, aducand-ul pe Who in discutie si afirmand cum ca Who ar fi de acord cu tine. Jalnic pentru un om " inteligent ". Jalnic!


mori prostule

DreamTalent
Posts: 22

Re: Reclamatie [SGA]Kizev

Post by DreamTalent » Mon Aug 28, 2017 2:20 am

C*&^ eu nu inteleg de ce-ti bati capu' sa ia ban prostovanu' asta , serveru' asta e 0, atat la gameplay cat si la activitate, 30 playeri sunt un cacat . Va doresc sa muriti pe server !
Last edited by [VIP]Valy on Mon Aug 28, 2017 9:39 am, edited 2 times in total.
Reason: Warn, nu ai ce cauta aici.

User avatar
Tania
Posts: 79
Location: [VIP]Tania

Re: Reclamatie [SGA]Kizev

Post by Tania » Mon Aug 28, 2017 3:40 pm

Puiule, m-ai sunat şi mi-ai zis în felul următor: Kira, vrei niște moduri ieftine? Îţi fac rost de ele de la o bună prietenă de a mea ptr că se lasă şi le vinde foarte ieftin . Gândeşte-te că un costum 115 e 70 de lei şi ea l-ar da cu 5-10 lei. Puiu mami, ţine minte tot ce a zis, NU A FOST VORBA DE DONAŢIE! Dacă mă chinui puţin, cred că găsesc şi înregistrările. Si se pare ca si din aceste înregistrări, tot disperat la modul GRAV de moduri ești! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Last edited by [VIP]Valy on Mon Aug 28, 2017 5:15 pm, edited 1 time in total.
Reason: Warn, nu ai ce cauta aici.
Image

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: Reclamatie [SGA]Kizev

Post by [a.d.m.]who » Tue Aug 29, 2017 1:54 am

[VIP]Admir wrote:Numele tau de caracter: [Dn]Golan
Numele vinovatului: [SGA]Kizev. (Nu ma intereseaza pe ce cont a fost, tot membru Staff e atata timp cat se si afirma in cazul asta. Barem daca tacea din gura si nu spunea ca e [SGA]Kizev.)
Motivul reclamatie: Mai jos!
Dovada:
Jigneste un player nevinovat spunand-ui " batjocora " doar pentru simplu fapt ca nu i-a placut oferta facuta de acesta in negocierea unui item.

Apoi il injoseste si ii spune ca sa mai vina cu 4 conturi ca sa i le umple de moduri. Asa ii spui tu ca Staff, unui player normal care are mai putin de o luna de cand joaca? Bun.

" Tu stii cu cine vorbesti ? ", ce a vrut Andrule sa fie asta? Te lauzi cumva cu gradul de [SGA]? Daca tot ai ales sa fii atat de nesimtit cu playerul ala, de ce cacat ii mai spui ca tu esti? Ca altfel nu imi explic cum de ti-a facut tie reclamatie, de unde stia ca esti tu?
Normal ca dupa toate astea, trebuia sa il faca si putin " sarac " ca deh Andrule, omu nu a cumparat 60 de moduri cu 50 de lei ca tine. (O sa revin cu edit, aflu si de la cine le-ai cumparat).
Si dupa toate astea ca sa vezi cat esti de hot, ca esti o lepra de om, o lepra de staff si nu meriti respectul nimenui, ai mai si incercat sa scoti dublu pe costumul ala cand tu stii destul de bine ca le-au scazut valoarea de cand cu costumele 2015. In fine.

http://imgur.com/a/RfJG3

Pe urma ce face baiatu: Primeste 2 reclamatii, se apara in ele printr-o vorba d-aia asa copilareasca " Da ce tu nu m-ai injurat ? ". De ce acuzi baiatu ca te-a facut prost, daca tu fara sa iti faca nimic l-ai facut, batjocora, saracie si l-ai umilit ca il umplii de moduri daca vrei? De ce ai dat t/c la reclamatie cu acest raspuns daca stii destul de bine ca tu ai inceput cu jignirile. Si de ce ai mutat reclamatia la " Cazuri rezolvate " daca inca asteptai un raspuns de la [ADM]Who, speri ca poate nu se mai uita? Teapa boss, lasa ca merg eu cu reclamatia pana vede.
viewtopic.php?f=56&t=23463

Ti-ar cam trebuii [MOD] pentru ca patezi imaginea serverului si din cate se vede tu cam afectezi playerii noi veniti.

RASPUNDE DOAR WHO!

Cum am raspuns si in reclamatia anterioara , nu a fost playerul jignit , ci kizev .
Ca se da mare ca e sga si ca ce are el , asta e bun simt , daca nu il are , e problema lui ca ii place sa fie laudaros , sa se creada cu nasu pe sus .E de prost gust si cum ai fost invtat.

Nu a amenintat cu nimica , nu lo jignit cu nimica .
Si ca sa raspund si la partea cu comertu lui , e dinainte sa aibe sga , si eu nu il pot sanctiona acuma pe ceva ce a afcut acuma 1 an .

Daca el e asa , nu inseamna ca toti din staff sunt !

T/C !
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

Locked

Return to “Cazuri rezolvate raport Staff”