[SGA]Ronak

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

[SGA]Ronak

Post by [VIP]Sophie » Thu Aug 17, 2017 5:35 pm

► Numele tău de caracter : [VIP]Sophie
► Nume vinovat : [SGA]Ronak
► Motivul reclamaţiei : nu-i funcţionează creierul cum trebuie, nu ştie când să dea mute. Cel din prima reclamaţie este probabil ACEEAŞI persoană ca în celelalte. În plus, în celelalte a putut să dea mute 6h fără să mai zică nimic, în asta n-a putut, ce se-ntâmplă? diabla2 în devenire? i-am atras atenţia prieteneşte dar se vede că n-ai cu cine, să nu spuneţi că e nou şi nu ştie regulamentul, că nu-i o scuză prea bună în cazul ăsta din moment ce face pe inteligentul cam PREA MULT. ;) http://prntscr.com/g9nt1t + http://prntscr.com/g9ntcy
► Dovada : viewtopic.php?f=57&t=23370
viewtopic.php?f=57&t=23335
viewtopic.php?f=57&t=23333
viewtopic.php?f=57&t=23334
Image
Image
stay blessed

User avatar
[SGA]Ronak
Posts: 125

Re: [SGA]Ronak

Post by [SGA]Ronak » Thu Aug 17, 2017 5:47 pm

nu ştiu ce-ai vrut să realizezi cu acele print-uri de pe skype, în fine.
primul link - m-am explicat în reclamaţie de ce nu i-am dat mute 6 ore, a zis "vrei cont de lol" nu " vrei cont de lol pe moduri ".
dacă te întreb " vrei vacanţă-n saint-tropez ? " pe metin îns că fac comerţ vacanţă-moduri? hai să ne calmăm miha.
oricum, am să-l întreb pe who dacă trebuia să-i dau mute şi îi voi da mute. mai bine nu-i dau mute şi îi mai dau mai târziu decât să-i dau greşit, zic.
al 2-lea link - deja îi dădusem mute 6h, nu am luat în considerare print-ul pe care îl pusese el doarece îi dădusem mute din această reclamaţie, când ai făcut reclamaţia după numele [Dn]A : viewtopic.php?f=57&t=23333 UNDE APARE CLAR PE CE DĂ CONTURILE DE LOL, RESPECTIV STEAM, acesta fiind al 3-lea link.
în al 4-lea link, scrie clar "pe iteme aici".

Sper că te-am lămurit. :roll:
Image
dacă ajung primul, nu-mi rupe filmul,
lasă-l pe băiat să destupe vinul,
fără întrebări, am zis c-o ardem fin, nu?
te vreau goală şi vreau să-ţi fac plinul.

User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

Re: [SGA]Ronak

Post by [VIP]Sophie » Thu Aug 17, 2017 5:57 pm

[SGA]Ronak wrote:nu ştiu ce-ai vrut să realizezi cu acele print-uri de pe skype, în fine.
primul link - m-am explicat în reclamaţie de ce nu i-am dat mute 6 ore, a zis "vrei cont de lol" nu " vrei cont de lol pe moduri ".
dacă te întreb " vrei vacanţă-n saint-tropez ? " pe metin îns că fac comerţ vacanţă-moduri? hai să ne calmăm miha.
oricum, am să-l întreb pe who dacă trebuia să-i dau mute şi îi voi da mute. mai bine nu-i dau mute şi îi mai dau mai târziu decât să-i dau greşit, zic.
al 2-lea link - deja îi dădusem mute 6h, nu am luat în considerare print-ul pe care îl pusese el doarece îi dădusem mute din această reclamaţie, când ai făcut reclamaţia după numele [Dn]A : viewtopic.php?f=57&t=23333 UNDE APARE CLAR PE CE DĂ CONTURILE DE LOL, RESPECTIV STEAM, acesta fiind al 3-lea link.
în al 4-lea link, scrie clar "pe iteme aici".

Sper că te-am lămurit. :roll:
În primul rând...Miha*. Hai să nu uităm acum de gramatică, că tot scriem cu diacritice să fim c00l, să nu evităm regulile esenţiale. :oops:

În al doilea rând, darling, nu mai încerca să te dai inteligent acum şi nu-mi veni cu aberaţii gen vacanţa la Saint-Tropez că se vede clar că eşti depăşit de situaţie şi nu ştii ce alte argumente să mai aduci. Ce nu înţelegi din "e ACEEAŞI persoană"? Crezi că respectivul individ dădea contul de lol sau de steam aşa, pe degeaba? Crezi că te-ntreabă doar de drag? Ţi-l dă aşa pe gratis, că îi place numele tău din joc? NORMAL că NU! Aşteaptă ceva în schimb, aşa că lasă-mă tu cu logica ta complet depăşită şi nu mai încerca să te aperi atât. Mai bine nu îi dai decât să îi dai prost? Adică ce, mai bine îl lăsăm pe băiatul ăla să facă în continuare comerţ, de ce să îi dăm mute, doamne fereşte...

Omul ăla a făcut reclamaţia pentru că gândea, deh...din moment ce nu era interesat de oferta lui de ce crezi că nu l-a întrebat mai departe? Pentru că e logic ce-ar fi răspuns playerul ăla, d-asta nu a continuat conversaţia.

Image
Image
stay blessed

User avatar
[SGA]Ronak
Posts: 125

Re: [SGA]Ronak

Post by [SGA]Ronak » Thu Aug 17, 2017 6:04 pm

prefer să nu-mi dau cu presupusul cum ar fi decrus conversaţia dintre cei doi.
în print-ul acesta : http://imgur.com/o4nxmh8 nici măcar nu este o întrebare, este o afirmaţie, dacă tot vrei să căutăm acul în carul cu fân.
nu am de unde să ştiu că era aceeaşi persoană, din nou, mai bine nu-mi dau cu presupusul, nu am acces să le văd ip-urile ca să ştiu dacă e una şi aceeaşi persoană.
în rest, în celelalte reclamaţii, am procedat cum trebuie, scria în print pe ce îşi dau conturile, însă în acest print nu scrie pe ce îşi dă modurile.
nimic nu e "logic", nu ai tu de unde să ştii ce ar fi spus acel player, poate chiar voia să dea acele conturi pe gratis, de unde ştii tu ce avea el în gând?

hai calmează-te..
Image
dacă ajung primul, nu-mi rupe filmul,
lasă-l pe băiat să destupe vinul,
fără întrebări, am zis c-o ardem fin, nu?
te vreau goală şi vreau să-ţi fac plinul.

User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

Re: [SGA]Ronak

Post by [VIP]Sophie » Thu Aug 17, 2017 6:10 pm

[SGA]Ronak wrote:prefer să nu-mi dau cu presupusul cum ar fi decrus conversaţia dintre cei doi.
în print-ul acesta : http://imgur.com/o4nxmh8 nici măcar nu este o întrebare, este o afirmaţie, dacă tot vrei să căutăm acul în carul cu fân.
nu am de unde să ştiu că era aceeaşi persoană, din nou, mai bine nu-mi dau cu presupusul, nu am acces să le văd ip-urile ca să ştiu dacă e una şi aceeaşi persoană.
în rest, în celelalte reclamaţii, am procedat cum trebuie, scria în print pe ce îşi dau conturile, însă în acest print nu scrie pe ce îşi dă modurile.
nimic nu e "logic", nu ai tu de unde să ştii ce ar fi spus acel player, poate chiar voia să dea acele conturi pe gratis, de unde ştii tu ce avea el în gând?

hai calmează-te..

Calmează-ţi neuronii ăia că faci scurt la cât gândeşti, nebunule...măcar de o făceai bine...
Nu mai pune atâtea virgule că nu le pui bine şi deranjează la vedere, ok??? mai bine nu pui deloc decât să pui prea multe aiurea, asta dacă o luăm după logica ta, nu?

Preferi să nu-ţi dai cu presupusul DESPRE cum ar fi decurs conversaţia dintre cei doi? Hai să-ţi zic eu de ce...pentru că nu avea cum altcumva să decurgă. Aşa merge comerţul, ştiu că tu ai o problemă mai nou în a gândi...dar altcumva nu avea cum să decurgă. Ce crezi? Că-i spunea respectivul că a născut maică-sa şi îi dă contul gratis? :lol:

"nimic nu e "logic", nu ai tu de unde să ştii ce ar fi spus acel player, poate chiar voia să dea acele conturi pe gratis, de unde ştii tu ce avea el în gând?" - nici nu mai are rost să-ţi zic ceva că se vede că eşti PARALEL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
Image
stay blessed

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: [SGA]Ronak

Post by [a.d.m.]who » Thu Aug 17, 2017 10:01 pm

[VIP]Sophie. wrote:► Numele tău de caracter : [VIP]Sophie
► Nume vinovat : [SGA]Ronak
► Motivul reclamaţiei : nu-i funcţionează creierul cum trebuie, nu ştie când să dea mute. Cel din prima reclamaţie este probabil ACEEAŞI persoană ca în celelalte. În plus, în celelalte a putut să dea mute 6h fără să mai zică nimic, în asta n-a putut, ce se-ntâmplă? diabla2 în devenire? i-am atras atenţia prieteneşte dar se vede că n-ai cu cine, să nu spuneţi că e nou şi nu ştie regulamentul, că nu-i o scuză prea bună în cazul ăsta din moment ce face pe inteligentul cam PREA MULT. ;) http://prntscr.com/g9nt1t + http://prntscr.com/g9ntcy
► Dovada : viewtopic.php?f=57&t=23370
viewtopic.php?f=57&t=23335
viewtopic.php?f=57&t=23333
viewtopic.php?f=57&t=23334

Nu e comert , nu se pedepseste .
T/C
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: [SGA]Ronak

Post by [a.d.m.]who » Thu Aug 17, 2017 10:10 pm

[SGA]Ronak wrote:nu ştiu ce-ai vrut să realizezi cu acele print-uri de pe skype, în fine.
primul link - m-am explicat în reclamaţie de ce nu i-am dat mute 6 ore, a zis "vrei cont de lol" nu " vrei cont de lol pe moduri ".
dacă te întreb " vrei vacanţă-n saint-tropez ? " pe metin îns că fac comerţ vacanţă-moduri? hai să ne calmăm miha.
oricum, am să-l întreb pe who dacă trebuia să-i dau mute şi îi voi da mute. mai bine nu-i dau mute şi îi mai dau mai târziu decât să-i dau greşit, zic.
al 2-lea link - deja îi dădusem mute 6h, nu am luat în considerare print-ul pe care îl pusese el doarece îi dădusem mute din această reclamaţie, când ai făcut reclamaţia după numele [Dn]A : viewtopic.php?f=57&t=23333 UNDE APARE CLAR PE CE DĂ CONTURILE DE LOL, RESPECTIV STEAM, acesta fiind al 3-lea link.
în al 4-lea link, scrie clar "pe iteme aici".

Sper că te-am lămurit. :roll:
Ronak de ce iai dat mute la asta ? -> viewtopic.php?f=57&t=23335
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

User avatar
[VIP]Mayu
Posts: 39
Location: ♥♡LikeMy♡♥

Re: [SGA]Ronak

Post by [VIP]Mayu » Thu Aug 17, 2017 10:18 pm

IA dat Inainte Sa posteze mute >>> viewtopic.php?f=57&t=23335<<<
Dovada http://imgur.com/a/sbyaQ


ai warn, nu ai ce căuta aici. - [SGA]Ronak
Image
Image
„Exista bătălii pe care e bine să le ocoleşti; nu din teama că le-ai putea pierde, ci pentru că ai deveni ridicol câştigându-le.”

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: [SGA]Ronak

Post by [a.d.m.]who » Thu Aug 17, 2017 10:21 pm

Ok, mersii .

T/C
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

Locked