Page 1 of 1

Mor*** tai de naufragiat id**ot .

Posted: Thu Dec 28, 2017 3:15 pm
by denizK
► Numele tău de caracter: [Dn]TheRealK
► Nume vinovat : [SGA]Dany
► Motivul reclamaţiei: Sa te f**ta dumnezeu' in gura si-n c**r de c****a, pentru ce mor**i tai imi dai tu mute ? sa ma p**s pe tine, prietene.
► Dovada : Pune mi tu dovada, handica**tule .


ai warn şi edit pentru limbj +ban 3 zile pe forum, ai acumulat mai mult de 3 warn-uri. Lorena

Re: Mor*** tai de naufragiat id**ot .

Posted: Thu Dec 28, 2017 5:04 pm
by ala212345678
copilas copac tu trb sa pui dovada si ce limbaj de copilas crescut la tarus ai, cand erai pe EuSuntLevi2015 vorbeai asa frumos si cerseai itm, acuma gata te ai smecherit, eu atat am avut de zis esuatule, done
astept warnu c**velor
ai warn Lorena+ban 9 zile ai 12 warn-uri .

Re: Mor*** tai de naufragiat id**ot .

Posted: Thu Dec 28, 2017 5:08 pm
by dn vlad tepes
ala212345678 wrote:copilas copac tu trb sa pui dovada si ce limbaj de copilas crescut la tarus ai, cand erai pe EuSuntLevi2015 vorbeai asa frumos si cerseai itm, acuma gata te ai smecherit, eu atat am avut de zis esuatule, done
astept warnu cwrvelor


:lol: mega rekt
doamne, asta cand juca pe levi2015 l o furat pe unu dupa s o speriat copilashu ca ia ban si si a facut denizdejavuu dupa ce l o furat iar pe unu s a mutat pe therealk, doamne ce copilashh
ai warn+ban 3 zile ai acumulat 3 warn-uri Lorena.

Re: Mor*** tai de naufragiat id**ot .

Posted: Thu Dec 28, 2017 10:40 pm
by NoLifeR
Se poate da T/C!

Re: Mor*** tai de naufragiat id**ot .

Posted: Thu Dec 28, 2017 10:46 pm
by [Diva]Diabla
e reclamatia ta, nu a lui
T/C!