Hm

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
User avatar
downhull
Posts: 58

Hm

Post by downhull » Sun Feb 18, 2018 8:27 pm

► Numele tău de caracter:[Dn]DownHuLL
► Nume vinovat :nu-l stiu ca am fost tras
► Motivul reclamaţiei: Ma trageti de la ox ,trist :(
► Dovada : Vreau sa se verifice cine m-a tras

Hriho
Posts: 104

Re: Hm

Post by Hriho » Mon Feb 19, 2018 10:10 am

Ai primit 2 tr-uri , ambele de la mine ([VIP]Luffy ). In timpul desfasurarii evenimentului OX ai refuzat sa stai pe linie in timpul intrebarii , conform regulamentului ,cu toate ca ti s-a zis frumos tu reactionand agresiv drept urmare ti-am dat /tr sa mergi map1 sa te calmezi ca urmare a nerespectarii regulamentulu. Iar al 2-lea tr a fost cand ai revenit ca spectator ceea ce nu ai voie. Daca Who considera ca am abuzat de comenzi in cazul de fata astept sanctionarea :)
Primul tr : https://imgur.com/MIkQDm8
Al 2-lea tr : https://imgur.com/AUFICQP
Image

Kizev
Posts: 1177

Re: Hm

Post by Kizev » Mon Feb 19, 2018 2:15 pm

Mie mi se pare justificat faptul ca ai fost eliminat din event.
Faci gura mare, pui semne obscene, nu stai rand unde trebuia sa stai => deranjezi evenimentul. Din cate stiu eu, deranjarea de eveniment se pedepseste chiar si cu jail 15m.

Pe de alta parte, [VIP]Luffy, cui ai cerut permisiunea sa elimini un player dintr-un event? Pe skype la organizatori scrie Dany si Akai. Cum Akai e noua, banuiesc ca i-ai cerut permisiunea lui Dany sa-l tragi. Gresesc?

Conclusiv, DownHuLL, parerea mea e ca ai fost eliminat pe drept, si eu te-as fi eliminat fara discutii.
[VIP]Luffy, daca ai cerut voie sa dai /tr, e ok. Daca nu, e abuz. Mie nu mi-ar conveni sa-mi scoti playeri din ox fara sa-mi ceri voie, cu sau fara motiv. Parerea mea.

Voi vorbi cu Who sa raspunda.

User avatar
Mistic
Posts: 272
Location: I came like a king, now i'm a legend.

Re: Hm

Post by Mistic » Mon Feb 19, 2018 2:55 pm

Pe alta parte tot DownHuLL e tare in gura cu "hai da-mi kick sa-ti fac reclamatie", dar nu trebuia sa-l tragi daca Dany sau Akai nu l-au trimis map1.
"Sunteți lame de Orbit echivalența restului, nu vă gust că tre' să vă scuip.. ce finețe a gestului."

User avatar
*Type
Posts: 9

Re: Hm

Post by *Type » Mon Feb 19, 2018 2:58 pm

[GA]Kizev wrote:Mie mi se pare justificat faptul ca ai fost eliminat din event.
Faci gura mare, pui semne obscene, nu stai rand unde trebuia sa stai => deranjezi evenimentul. Din cate stiu eu, deranjarea de eveniment se pedepseste chiar si cu jail 15m.

Pe de alta parte, [VIP]Luffy, cui ai cerut permisiunea sa elimini un player dintr-un event? Pe skype la organizatori scrie Dany si Akai. Cum Akai e noua, banuiesc ca i-ai cerut permisiunea lui Dany sa-l tragi. Gresesc?

Conclusiv, DownHuLL, parerea mea e ca ai fost eliminat pe drept, si eu te-as fi eliminat fara discutii.
[VIP]Luffy, daca ai cerut voie sa dai /tr, e ok. Daca nu, e abuz. Mie nu mi-ar conveni sa-mi scoti playeri din ox fara sa-mi ceri voie, cu sau fara motiv. Parerea mea.

Voi vorbi cu Who sa raspunda.
Prietene, dragul meu incepator. Tu cu cunostintele tale intelepte si culese de la calugarii shaolini.
1. " parerea mea e ca " Stop! Parerea ta nu conteaza atata timp cat este un regulament bine definit. Tu vii aici pe forum, iti dai cu parerea peste tot pe unde nici macar n-ai treaba, apoi te intrebi de ce nu te suporta playerii.
2. Pe cazuri de genu s-a dat mereu suspend. Un VIP nu are voie sa traga playeri de la OX in afara de cei de pe margine.
3. Atata timp cat [SGA]Dany nu ia cerut sa intre rand si a continuat eventul asa, nu inteleg de ce au cerut VIP-i chestia asta. Si de aici reiese ca au facut abuz de comenzi. Atotstiutorule. Iti dai si tu cu parerea ca de altceva oricum nu esti in stare. Du-te si spune-i lui Who sa ne baneze pe toti ca nu mai suporti. Sau spanzura-te dracu.

User avatar
downhull
Posts: 58

Re: Hm

Post by downhull » Mon Feb 19, 2018 5:08 pm

Vreau sa vad dovada cum ca i-ar fi cerut voie lui Dany sau Akai sa-mi dea tr

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: Hm

Post by [a.d.m.]who » Tue Feb 20, 2018 12:13 am

downhull wrote:► Numele tău de caracter:[Dn]DownHuLL
► Nume vinovat :nu-l stiu ca am fost tras
► Motivul reclamaţiei: Ma trageti de la ox ,trist :(
► Dovada : Vreau sa se verifice cine m-a tras

Trist este ca stiai cine te-a tras si de ce, si faci reclamatie crezand ca acesta va lua suspend.
Daca ti sa-u impus anumite reguli la un eveniment si nu le respecti , mai bine paraseste evntul , si lasa-i pe ceilalti sa-si continuie activitatea , altfel suporti consecintele ;) .
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

Locked