--- Limbaj ---

Aici se afla topicurile inchise !
Locked
Darky
Posts: 137

--- Limbaj ---

Post by Darky » Sat Feb 17, 2018 3:26 pm

► Numele tău de caracter: [Dn]TheRealK
► Nume vinovat : Pr1nT
► Motivul reclamaţiei: Limbaj
► Dovada : https://imgur.com/a/0Aklk
★ I'm the DARKy. ★
★ NoLifeR. ★
★ [Dn]TheRealK ★
★ I`m a PRINCE of the EGYPT ★
" ★ Darkness really exists, but it is the place where light has managed to penetrate. ★"

ala212345678
Posts: 157

Re: --- Limbaj ---

Post by ala212345678 » Sat Feb 17, 2018 3:48 pm

dupa ce ca provoci lumea tot tu faci reclamatii fiule, si te mai miri dc de injura toti...
atat am avut de zis, astept warnu cwrvelor

Darky
Posts: 137

Re: --- Limbaj ---

Post by Darky » Sat Feb 17, 2018 3:51 pm

Ba handicapatule, unde rasa ma-tii am provocat eu serveru' ? Nu cumva tu si vali provocati sv-u copile ? Tu vii la mine si ma provoci de-am pla, ba omule, cand rasa ma-tii te trezesti la realitate ? Nu vezi coaie ca deja esti prost ? Deja is satul de tine si de vali, se vede ca aveti 18+ ani, provocati sv'u doar asa, cu ce pla mea va mandriti voi ? Niciodata n-o sa inteleg, dar lasa boss, e o vorba 'roata se intoarce' .

Daca ar vedea Fifty sau Who cum provocati voi sv'u tu si vali, ar fi minunat. Dar, oricum, sunteti in + pe sv.. nimanui nu`i pasa de voi 2, sincer.
★ I'm the DARKy. ★
★ NoLifeR. ★
★ [Dn]TheRealK ★
★ I`m a PRINCE of the EGYPT ★
" ★ Darkness really exists, but it is the place where light has managed to penetrate. ★"

ala212345678
Posts: 157

Re: --- Limbaj ---

Post by ala212345678 » Sat Feb 17, 2018 4:13 pm

ceam provocat eu ma? ai vre-o dovada nai nici-una asa ca pliscu
copilas iesti tu nu ieu zici ca nu provoci dar minti mai si furi dar lasa ca am sa vb eu cu fifty sii-arat toate dovezile sa te rezolve sa te cari o data de pe servaru asta ca mam saturat pana peste cap de tn si de provocarile tale cauti numa cearta in continu nu vezi ca tot servaru asi bate pl de tn pana si who si fify sio batut roata se intoarce
atat am avut de zis

User avatar
*Type
Posts: 9

Re: --- Limbaj ---

Post by *Type » Sat Feb 17, 2018 4:29 pm

Darky wrote:Ba handicapatule, unde rasa ma-tii am provocat eu serveru' ? Nu cumva tu si vali provocati sv-u copile ? Tu vii la mine si ma provoci de-am pla, ba omule, cand rasa ma-tii te trezesti la realitate ? Nu vezi coaie ca deja esti prost ? Deja is satul de tine si de vali, se vede ca aveti 18+ ani, provocati sv'u doar asa, cu ce pla mea va mandriti voi ? Niciodata n-o sa inteleg, dar lasa boss, e o vorba 'roata se intoarce' .

Daca ar vedea Fifty sau Who cum provocati voi sv'u tu si vali, ar fi minunat. Dar, oricum, sunteti in + pe sv.. nimanui nu`i pasa de voi 2, sincer.
Pai de tine le pasa la toti esti nebun, zici ca esti miezu din pizda, ho dracu ia-o mai usor textele astea ca nu sunt de tine pupinpulistule. :lol:

Kizev
Posts: 1177

Re: --- Limbaj ---

Post by Kizev » Sun Feb 18, 2018 4:23 pm

Voi vorbi cu el sa fie mai atent la limbaj, fiindca ieri nimeni nu a rezolvat reclamtia si printul a devenit nevalabil azi fiind 18 febr, T/C

Locked

Return to “Cazuri rezolvate”