► Numele tău de caracter: [VIP]Lexx
► Nume vinovat : [Dn]Vali
► Motivul reclamaţiei: mă amenință că imi dă jail
► Dovada : http://prntscr.com/hsdi66
Dn Vali mă amenință că imi dă jail
Dn Vali mă amenință că imi dă jail

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel

Re: Dn Vali mă amenință că imi dă jail
copilashhhhhhhhhh ziceam ca daca iau sga il iau numa sa ti dau tie jail perm
))) in gluma am zis copilashhhhhhh
doamneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
doamneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Re: Dn Vali mă amenință că imi dă jail
pa lexxPrintul trebuie să conţină toată conversaţia + data si ora , dacă nu,reclamatia nu va fi luata in considerare

-
dn vlad tepes
- Posts: 33
Re: Dn Vali mă amenință că imi dă jail
viewtopic.php?f=57&t=24576 - domnule sga kizev am obervat ca v ati uitat la aceasta reclamatie dar ce nu am vazut esre un tc, uitati va mai sus pe linku lasat de mn, aceias oroblema nu exita toata conversatia dar ciudat ca pe aceasta nu ati inchis o... sa fie vb de favorizari, sau poate aveti cv personal cu mn si va doriti sa dispar de pe server, ce e asta domnule kizev
Re: Dn Vali mă amenință că imi dă jail
Printul contine concersatia exacta , dupa cum observi bara de chat este ridicata sus iar in print se poate vedea clar inculpatul si data+ora.
Atat am avut de spus.
Nu iti mai gasii scuze ca numai iti merge.
Atat am avut de spus.
Nu iti mai gasii scuze ca numai iti merge.

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel

Re: Dn Vali mă amenință că imi dă jail
Printul trebuie să conţină toată conversaţia + data si ora , dacă nu,reclamatia nu va fi luata in considerare[VIP]Lexx wrote:Printul contine concersatia exacta , dupa cum observi bara de chat este ridicata sus iar in print se poate vedea clar inculpatul si data+ora.
Atat am avut de spus.
Nu iti mai gasii scuze ca numai iti merge.
toată conversaţia
toată conversaţia
toată conversaţia
toată conversaţia
toată conversaţia
nu cred că a venit vali la tn și ți-a zis direct vezi că îți dau jail, ați mai vorbit înainte + că e pe chat, nu ai de unde să știi dacă e sau nu toată conversația + dacă el zice că a menționat înainte că și-ar lua SGA așa toate se leagă, reiese și din conversația asta întretăiată pe care ai pus-o tu
atât am avut de zis!

Re: Dn Vali mă amenință că imi dă jail
Pe langa faptul ca nu este toata conversatia.. serios ma Lex, pentru asa ceva sa faceti reclamatii.. nu e ca si cum Vali chiar ar fi putut sa-ti dea jail fara motiv anume
)
"Sunteți lame de Orbit echivalența restului, nu vă gust că tre' să vă scuip.. ce finețe a gestului."
